1 TEMMUZ 2024

1 TEMMUZ 2024

 1 TEMMUZ 2024

Kritik Temmuz ay’ı üzücü patlamalar ve yangın haberleriyle geldi. #Algol hattına giren #uranüs toprak burcundaki geçişiyle beklenilmeyen maddi zararlar, vefatları ifade ediyor. Etkilenenlere geçmiş olsun dileklerimi ve ölenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Pazartesi günü #boğa burcunda ilerleyen #ay sabah saatlerinde ebeveynler, sevdiklerimiz ve otorite figürlerinden destek, onay ve yardım alacağımızı ifade etmekte. Maddi ve manevi güvende olma arzusu öne çıkıyor.

Deklinasyon dışında ilerleyen #pallas #ceres ve hızlı ilerleyen Ay, stratejist davranmak ve plana bağlı kalarak ilerlemenin duygusal olarak güvende hissettireceğini ifade etse de, çabuk ve içgüdüsel verilen kararların yanlış yaptıracağı etki devrede olacak. Risk alınmaması önemli.

Özellikle gün genelinde #güneş #aydüğümleri ne sert açıya ilerlerken, #atrophos #alhena ile aks çalıştıracak, son dördün fazındaki Ay, önceki yapılan hatalarla ilgili araştırma, öğrenme, yanlışların farkına varma konusunu çalıştırırken, yeni kararlara hazırlık eşiğinde olduğumuzu toplumsal hassasiyetin yüksek olduğunu ifade etmekte.

İlerleyen saatlerde, aile ve sevdiğimiz kişilerle olumlu iletişimler, ortak kararlar içinde olacağımızı anlatmakta.

isar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara