10 Nisan Haftası Astrolojik etkiler

10 Nisan Haftası Astrolojik etkiler

 10 Nisan Haftası Astrolojik etkiler

HAFTANIN MAJÖR ETKİLERİ:
11 Nisan Venüs ikizler burcunda/ Venüs-Pluton trinesi
12 Nisan Güneş-Jüpiter kavuşumu
14 Venüs-Satürn karesi/ Satürn-Ay düğümleri sekstil-trine

Yükselen koç;
Eğitim, seyahatlerden gelen para fırsatları, yakın çevreyle ilişkilerde olumlu yardımlaşmalı bir döneme giriliyor, iş girişimleri gökyüzünden destekleniyor. Aile içinde manevi destekleşme, gayrimenkul alım-satım, taşınma, eve harcama konusunda kararlar ve olumlu etkileşim söz konusu.

Yükselen boğa;
yönetici gezegeniniz ikizler burcuna geçiyor, maddi kazançlarla ilgili konular hızlanırken, para fırsatları söz konusu olabilir, sosyal alanlar ve kariyer çevreleri, organizasyonlarla ilgili konular öne çıkarken, yakın çevre, kardeş ve akrabalar, seyahatler, eğitimlerle ilgili gündemler hareketli olacak.

Yükselen ikizler;
Yeni arkadaşlar edinmek, gruplara ve organizasyonlara katılmak, kariyer hedefi belirlemek, dış görünüşe ve genel sağlık ve beslenme düzeniyle ilgili değişim yapmak, diyete ve spora başlama konusunda kararlar öne çıkarken, eğitim, ticaret, hukuki konular, yurtdışı veya uzaklarla ilgili işlerde olumlu etki söz konusu.

Yükselen yengeç;
Eğitimler, projeler,yazılı, sözlü, sanatsal çalışmalar gibi her türlü işleriniz için odaklanıp çalışma ve ortaya başarılı bir iş çıkarma konusunda inzivaya çekileceğiniz bir hafta. Bağımlılıklardan özgürleşebilirsiniz, sağlık konularına dikkat edilmesi gereken bir hafta.

Yükselen aslan;
Sosyal alanlarda aktif bir haftaya giriliyor, yeni kişilerle tanışmak, organizasyonlar, iş çevreleriyle yoğun iletişim konusu öne çıkarken, ortak para kazancıyla ilgili stresli etkilere dikkat edilmeli, seyahat planları, sosyal medya işleriniz, hukuki konular, eğitimlerle ve ticari kazançlarla ilgili şanslı ve fırsatlı bir hafta.

Yükselen başak;
3 hafta boyunca, kariyer alanında, toplumsal vizyonunuzda şanslı ve fırsatlı zaman dilimine girilirken, olgun kadın figürlerinden bu konuda destekli olacaksınız. Hedeflerinizle ilgili kolay ilerleme dönemine giriliyor. Maddi kazançlar, eşin kazancı, miras, nafaka, ortaklı paralar gibi ekstra finansal destekler geliyor. Hafta sonu eş ve ortaklarla ilişkilere dikkat.

Yükselen terazi;
Eğitimler, yurtdışı veya uzak yerlerle ilgili seyahatler, ticari kontaklar, hukuki konularla ilgili gündemler yoğunlaşırken, eş veya iş yaptığınız kişilerle kontaklarda süregelen ilişkileri onarma zamanına giriliyor, uzun süreli ilişkilerde söz, nişan, evlilik kararı için olumlu. Çalışma ortamında aksiliklerle mücadele öne çıkıyor.

Yükselen akrep;
Bu hafta odağınız maddi kazancınız, bütçe dengeleme, harcamalarla ilgili konular, dışarıdan beklenen finansal destekler öne çıkıyor. Sağlık alanında kronik rahatsızlıklarınız varsa şifalanma, fazla kilolardan kurtulma kararı söz konusuyken, çalışma hayatında olumlu etkiler, yeni işe başlama, yeni kazançlar söz konusu.

Yükselen yay;
Yeni bir ilişkiye başlamak, hayatınızda biri varsa uzun vadeli kararlar alma, evlilik, söz, nişan gibi gündemler olabilir, problemli konulara çözüm bulabilirsiniz, yatırımlarla ilgili şanslı bir hafta, çocuklarla ilgili güzel haberler alabilir, yeni hobilere başlayabilir, ekstra kazançlar gelebilir, bebek müjdesi alabilirsiniz.

Yükselen oğlak;
Çalışma hayatında önemli gelişmeler 3 hafta boyunca öne çıkıyor, ev aile ve ebeveynlerle ilgili, gayrimenkul alımı, taşınma konusunda cesaretli hissedecek, şanslı ve fırsatlı bir zaman dilimi. Sağlıkta eller, kollara dikkat edilmeli, çocuklarla ilgili süpriz gelişmeler ve haberler alınabilir, yakın çevre, kardeş, akraba sağlığıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Yükselen kova;
Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler, hobilere ve özel hayata zaman ayıracağınız 3 haftalık bir zaman dilimine giriliyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalardan maddi manevi destek gelirken, ticari konular, eğitimler, seyahat, tatil planı kararı öne çıkıyor. Yatırım yapmakta ve parayı yönetmekte zorlanırken, kronik mide ve sindirim hastalıklarına dikkat.

Yükselen balık;
Ev, aile ve ebeveynlerle ilgilenmek, eve para harcamak, gayrimenkul, alım-satım, taşınma konusu öne çıkabilir, iş hayatında kazançlar artabilir, çocukların sağlığıyla ilgili konular söz konusu olabilir, yakın çevre, kardeşler, komşular ve akrabaların hayatlarıyla ilgili süpriz haberler alabilirsiniz.

isar,cap Uranyen&Karma Ast.
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara