11 MAYIS BOĞA BURCUNDA LİLİTHYEN YENİ AY

11 MAYIS BOĞA BURCUNDA LİLİTHYEN YENİ AY

 11 MAYIS BOĞA BURCUNDA LİLİTHYEN YENİ AY

11 mayıs günü, boğa burcunun 21 derecesinde bir yeni ay deneyimleyeceğiz. Yeni aylar yeni başlangıçlarla ilgilidir ancak tema olarak bu yeni ay’a Karaay Lillith yakın orbla eşlik etmekte. Yeni başlangıçlar yapmaktan çok olana sahip çıkma enerjisinin hissedileceği, boğa burcunun ifade ettiği maddi ve manevi güvence ihtiyacının öne çıkacağı, maddesel ihtiyaçların korunması, özgüven desteğini ifade etmekte. Yöneticisi Venüs’ün ikizler burcundaki yerleşimi, bu etkinin iki fazlı olabileceğini veya ikilemde kalabileceğimizi ifade etmekte.

Yeni Ay yöneticisi Venüs’ün Mirfak sabit yıldızıyla kavuşumda olduğu görülmekte, Mirfak dolandırılma, etik olmayan durumların öne çıkışıyla ilişkilendirilir. Finansal açıdan bakarsak, Venüs peregrin yerleşimi, gerçekleştirilmek istenen maddi güvencenin yanlış hamlelerle negatif getirisinin olacağını ifade ederken, Venüs’ün yöneticisi Merkür ikizler burcunda deklinasyon dışı yerleşimde, güvenilir bir konumda olmayışıyla öne çıkmakta. An haritasında yükselmekte olan, 14 derecedeki Yay burcu, yurtdışı konular, finans piyasaları, uluslararası hukuki konular, eğitim sistemlerini ifade etmekte ancak yöneticisi Jüpiter’in kova burcunda anaretik derecede ve Admetos’la dikaçı atması, tüm bu konuların duraklaması, sekteye uğraması, engellenmesi veya ilerleyemeyişini sembolize etmekte. Karaay Lillith ve Admetos genel anlamda para piyasaları, döviz, altın, yatırımlar, toprak ve gayrimenkullerle ilgili bazı yasadışı konuların gündeme geleceği ve işleyişlerin ortaya çıkabileceğini ifade etmekte.

Yükselene yakın yerleşimdeki Juno’nun yay burcunda retro, Neptün ve pallastan destek görmeyişi, yurtdışı ticari konularla ilgili sorunlarla mücadelenin öne çıkacağının bir ifadesi, Harita’da açık düşmanlar evinde yerleşmekte olan deklinasyon dışı pozisyondaki Mars’ın Chiron asteroitiyle kare açısı, Hades ve Kronos’la orta noktada yerleşimi, öngörülmeyen ancak bazı Ülkelerin Türkiye yaptırımlarının özellikle ticari konularla ilgili kotalarının ortaya çıkabileceğini ifade etmekte.

Astrokartografik olarak bakıldığında Yeni ay haritasının, Hindistan üstünde gerçekleştiğini görmekteyiz. Maddi ve manevi açıdan yıkım halinde olan ülkenin mücadelesiyle gündemde olacağını öngörebiliriz.

Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara