13 Temmuz Oğlak Dolunayı

13 Temmuz Oğlak Dolunayı

 13 Temmuz Oğlak Dolunayı

Danışmanlık randevuları ve bilgi almak için ////Tıklayınız////

13 Temmuz 2022 tarihinde, 21 derece Oğlak burcunda ve retro 6 derece orbla Plutoyla kavuşum yapan bir Dolunay gerçekleşiyor. Nunki sabit yıldızıyla ve Sulaphat sabit yıldızıyla etkileşimdeki Dolunay, çok çalışarak, odaklanıp emek vererek yaptığınız işte bir anda gelebilen bir şansı temsil ediyor. Dolunay yerleşimine karşıtlık yapan Merkür’ün yengeç burcunda deklinasyon dışı olduğunu görmekteyiz. Yöneticisi Satürn’ün, 3-9 aksındaki Aydüğümleriyle gergin yerleşimde yer almakta. Haritada su elementi ve toprak elementi arasındaki paslaşma öne çıkıyor. İdealler, arzu ettiklerimiz ve hedeflediklerimizle, realitenin farkındalığı, duygularımızın mantıkla beslendiği bir zaman dilimine giriyoruz. İş ve ilişkilerle ilgili netlikler, değişim, dönüşümleri gerçekleştiremediysek artık hangi yönün daha doğru olduğunu seçme zamanına girdik. Eğitim seçimlerinde, iş ve kariyer seçimlerinde taşların yerine oturduğu 15 günlük bir sürece işaret etmekte.

Bu Dolunay’dan birincil derecede 19-23 derece aralığında yerleşimi olan, oğlak, yengeç, terazi, koç burçlarını
11-15 derecede aralığında yerleşimi olan akrep,boğa,kova ve aslan burçlarını
4-8 derece aralığında yerleşimi olan ikizler, balık, yay ve başak burçlarını etkiliyor.

************************

Sevgili Astroloji sever, Astroloji gündemini takip etmek için şimdi abone olabilirsin.


************************

Dolunay’ın burçlara etkisine bakacak olursak;

yükselen koç;
iş ve kariyer alanında kişinin bireysel başarısıyla farkedilme, ortaklaşa iş kararı yapmak için doğru zamanı bekleme kararı öne çıkıyor.

yükselen boğa;
iş, ticari bağlantılar veya akademik kariyer için yurtdışına, şehir dışına gitme, taşınmaya, yeni eğitime başlama adına yer değiştirme kararı alma.

yükselen ikizler;
iş bağlantıları, ortaklaşa işlerden para kazançları, banka işleri, kredi, borç yapılandırmaları, dışarıdan gelecek finansal desteklerle ilgili planlar öne çıkıyor.

yükselen yengeç;
evlilik, ortaklık, sözleşme, atılacak yeni imzaların kararı, uzun vadeli ilişkilerde tamam mı? devam mı? düşüncesinin netleştiği bir 15 günlük zaman dilimi olarak öne çıkıyor.

yükselen aslan;
Çalışma veya günlük hayatta çok yöne koşuşturmaktan, sağlığı ihmal etme durumları öne çıkıyor. Özellikle kemikler, omurga, diş, ciltle ilgili sıkıntılara dikkat etmekte yarar var.

yükselen başak;
yeteneklerden gelen maddi kazanç fırsatı öne çıkarken, aşk hayatıyla ilgili karar alınacak ancak bu duyguların mantıkla beslendiği bir seçim zamanını ifade ediyor.

yükselen terazi;
ev, aile, ebeveynlerle ilgili sorumluluklar yüklenme, taşınma, aile büyüklerinin sağlıklarıyla ilgili yeni ay zamanında alınan kararları düzenleme, halletmeleri gereken durumlar öne çıkıyor.

yükselen akrep;
bir süredir devam eden eğitimlerin bitişi, yakın çevre, akraba, kuzen, kardeşlerle seyahate çıkmak, ani gelişen gündemler sonucunda taşınmaya karar verme söz konusu olabilir.

yükselen yay;
yeni para kaynakları bulma, eve, gayrimenkule yatırım yapma, eşin maddi kazançlarıyla ilgili ekstra bir maddi gelir elde ediş söz konusu.

yükselen oğlak;
eş, partner, bire bir iş yapılan kişilerle ilişkiler önem kazanıyor. Evlilik, ortaklık kararı verme durumu 15 günlük zaman diliminde odak noktanız olarak öne çıkıyor.

yükselen kova;
bünyesel yorgunluklar, bireysel hamle kararlarında enerjik hissetmeme, ev ve ailenin ihtiyaçları için kendi planlarını askıya alma, rutin hayat veya çalışma ortamıyla ilgili güvensizlikler, kendinize saklayacağınız fikirler söz konusu.

yükselen balık;
aktif dışa dönük bir zaman dilimine giriş öne çıkıyor. Çocuklarla ilgili güzel gündemler, sosyal alanların genişlemesi, arkadaş gruplarıyla yapılan güzel aktivasyonlar, paylaşım ve olumlu iletişimler söz konusu.

İSAR,CAP,CERT. KBO ASA
Uranyen & Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara