19 HAZİRAN 2024

19 HAZİRAN 2024

 19 HAZİRAN 2024

Ay’ın oğlak burcunun son derecelerinde ilerlerken, sabaha aklımızdaki planla güne başlamış olabiliriz, ancak erken saatlerde rutinin dışına çıkmak, spontane davranmak, planlardan bağımsız özgürce hareket etme arzusunda olacağız, verilen kararlar değişebilir.

Akşam saatlerinde duygusal etkiler devredeyken, sanatsal aktiviteler, yaratıcı yeteneklerin ortaya çıkması için güzel etkiler devreye giriyor. İlişkilerde romantizm söz konusu olurken, saat:19:31’den sonra 2,5 gün boyunca daha optimist doğada olacağımız, olay ve kişilere iyimser yaklaşacağımız zaman dilimine giriliyor. Gece saatlerinde görünenin ardındaki gerçekleri merak edebilir, duygusal olarak derin hissedebilir ve kendimize sakladığımız paylaşmak istemediğimiz şeyler olabilir.

Gün genelinde Güneş, Betelgeuse sabit yıldızı, Uranüs, Retro Pluton ve spynx ile aks çalıştırıyor olacak. Merak ettiğimiz ve ani gelişen konularla ilgili kadın figürlerinden yardım alırken, içimizdeki gücün ve yapabilitemizin farkına varma zamanını ifade ediyor.

İsar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara