2 TEMMUZ 2024

2 TEMMUZ 2024

 2 TEMMUZ 2024

#aslan burcuna geçiş yapan iletişim gezegeni #merkür 26 Temmuz’a kadar burçta kalacak, özellikle iletişim becerilerinde dikkat çekerken, yazılı sözlü her türlü projeler, çalışmalar için fırsatlı bir zaman dilimine girildiğini ifade etmekte.

Merkür’ün Aslan ingress an’ında, yönetici gezegeni Güneş’in #aydüğümleri ile T-açı dediğimiz sert bir etki almakta, 11-5 aksındaki konumuyla özellikle gerek özel hayat, gerek çocuklarla iletişim dilimiz, gerekse sosyal hayatımız içindeki ilişkilerimizde egonun ters tepeceği bir etki çalıştıracak, dial haritada #retro #pluto ile karşıt aks çalıştırarak, manipüle etme/edilme konusu öne çıkabilir.

Salı günü Ay, balzamik fazda ilerlerken, #ikizler burcuna geçiş yapıyor, boşlukta ilerleyecek olan Ay, iletişimin, trafiğin, haber alma, yayma konusunun, ticaretin yoğunlaşacağı 2,5 günlük zaman dilimine giriliyor. Erken saatlerde, yeni fikirler üreteceğimiz konular, önceden verilmiş kararların değişimi, süpriz haberler alabiliriz, ancak enerji düşüklüğü yaşanabilir.

Öğlen 13:40’ta #neptün #retro hareketine başlarken, 8 Aralık tarihine kadar gerileyerek, hayatımızda gerçekleşmemiz ve idealize ettiğimiz her türlü konuyu tekrar ele alarak plan yapma fırsatını yakalayacağımız bir dönemi ifade etmekte. Hayaller gerçeklerden uzak ancak daha öncekiler bir o kadar sonuca yakın olacaklar.

Akşam saatlerinde romantizm ve tutku enerjisi devrede olacak. Hayatın anlamı ve gizemleri hakkında düşünebilir, görünenin arkasındaki gerçeği öğrenmek isteyebiliriz. Araştırma yapmak için iyi bir zaman dilimi.

İlerleyen saatlerde mantıklı ve pozitif düşünmeye çalışmamız gereken etkiler devrede olacak, özellikle yapılması gereken konular ve durumlara zorunlu ayarlamalar söz konusu olabilir.

Gün genelinde #Güneş #neptün ve #chiron orta noktasında ilerlerken, #klotho ile aks çalıştıracak. Yeni başlangıçlar ve kararlar alma adına belirsizlikler can sıkıcı olsa bile çözüm arama konusu devrede olacak.

İSAR CAP URANYEN&KARMA ASTROLOG
MELEK FÜSUN UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara