2023 Yükselen ASLAN

2023 Yükselen ASLAN

 2023 Yükselen ASLAN

Bu yıl tutulmalar 17 temmuza kadar 4-10 aksında olacak, evlilik, taşınma, ebeveyn sağlığı, işle ilgili gündem olurken, kötü giden iş ve evlilik konularında bitiş kararı alınabilir, temmuzdan sonraki dönemde koç – terazi aksıyla birlikte gündem 3-9 aksında ve kuzey ay düğümü 9. Ev yerleşimiyle birlikte eğitimler, yurtdışı konular, ticari faaliyetler, seyahatler, yakın akraba ve çevre, kardeşlerle ilgili gündemler, hukuki konular, iş anlaşmaları, reklam, satış, pazarlama, yakın ve uzak akrabalarla ilişkiler, yayıncılıkla ilgili konularda çeşitli gündemler öne çıkıyor olacak.

Satürn mart ayına kadar kova burcunda 7. Evinizde ilerlemeye devam ediyor. Ortaklık, evlilik, bire bir muhatap olduğunuz kişilerle ilgili kararlar alacağınız, yolunda gitmeyen ilişkilerden özgürleşeceğiniz, uzun süredir birlikte olduğunuz kişilerle yola devam kararı alacağınız bir süreçtesiniz. 7 Marttan itibaren 2,5 yıl boyunca artık ortak paralar, dışarıdan beklenen finansal desteklerle ilgili gündeminiz olacak. 17 haziran-4 kasım arası retroya girecek olan satürn gecikmeler, engeller, planların değişeceği bir zaman dilimini ifade etmekte.

Jüpiter 16 mayısa kadar koç burcunda ilerliyor, bu tarihe kadar yurtdışı konular, ticari faaliyetler, hukuki konular, yabancılarla ilişkiler, eğitimler alanınızda idealize ettiğiniz konularda 1 yıl boyunca olumlu etkiler alıyorsunuz ancak 16 mayısta boğa burcuna geçişiyle birlikte, bereket gezegeni iş ve kariyer alanına giriş yapıyor, evlilik kararı, işe girme, taşınma gibi önemli kararlar zamanına giriliyor, daha sonra 4 eylül-31 aralık arası retroya girecek bu alanlarda engeller, gecikmeler şeklinde etkilerine karşı dikkatli olmakta yarar var.

Mars ilk aylarda kariyer ilişkilerinde zorlarken, 25 marttan itibaren, gizli düşmanlar, insiyatifinizin dışındaki konuları öne çıkaracak.
23 ocakta boğa burcunda gerileyen uranüs’ün retrodan çıkışıyla birlikte kariyer alanında farklı fikirler farklı projeler, iş ve yer değişimi yaşanabilir.

Pluton 23 mart-11 haziran arası kova burcunda olacak, karşıt evinizdeki evlilik, ortaklarla ilişkide güç savaşlarını öne çıkarırken, 1 mayıs’ta retroya giren gezegen, oğlak burcuna kadar gerileyerek çalışma hayatı, sağlık konularına dikkat çekiyor 13-22 mayıs arası plutonla sert etkiler gündeme geliyor.
Neptün; 8. Evinizde ve burada retroya gireceği 1 temmuz-6 aralık arası borçlanmamaya, paranızı doğru yönlendirmeye dikkat edilmeli.

2023 Etkilerini bireysel haritanızda öğrenmek için;


İsar,Cap Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara