2023 Yükselen BAŞAK

2023 Yükselen BAŞAK

 2023 Yükselen BAŞAK

Tutulmalar temmuz ayına kadar 3-9 aksı dediğimiz boğa akrep aksında oluşacak, kuzey ay düğümü 9. Evinizde yerleşiyor, eğitimler, ticari faaliyetler, yurtdışı konular, akademik kariyer, hukuki konularla ilgili gündemleri öne çıkarırken, temmuz ayından itibaren koç-terazi aksına geçmesiyle birlikte, bütçe dengesi, yeni para kazançları, ödemeler, ortaklı paralar 1,5 yıl boyunca gündeminize oturuyor. Kuzey ay düğümünün 8. Ev yerleşimiyle, miras, ortaklı paralar, kredi, burs, eşin kazancıyla ilgili maddi kazançlar, finansal yatırımlar öne çıkıyor.

Sorumluluk gezegeni satürn,7 marta kadar 6. Evinizde çalışma alanı, birlikte çalıştığınız elemanlar astlar, ortam ve genel sağlığınız, günlük rutininizle ilgili çeşitli sorumluluklar almanızı gerektiren durumları çalıştırıyor olacak, 7 marttan sonra satürn 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcunuza sizin evlilik evinize giriş yapıyor. Burada ortaklık evlilik kararlarında çifte şanslı olduğunuz zaman dilimine giriliyor. burada kararsızlıklar yaşarsanız 17 haziranda retro’ya girerek size son bir kez konuları check etme şansı veriyor olacak. Kötü giden ilişkileri sonlandırma ancak güzel başlangıçla uzun ömürlü ilişkiler ve evlilik kararı dönemine de giriliyor.

Gökyüzünün en büyük iyicili jüpiter 16 mayısa kadar koç burcunda, 2010 yılındaki gibi 8. Evde ilerliyor, ortaklı paralar, dışarıdan beklenen finansal etkiler bereketli olmaya devam ederken, boğa burcuna geçiş yaptığı 16 mayıstan sonra 1 yıl kalmak üzere, yurtdışı ve uzaklarla ilgili konular, yurtdışı seyahatler, akademik proje ve eğitimler konusunda şanslı ve başarılı bir zamana giriş yapıldığını müjdelemekte. Hayata bakış açınızın değişip derinleşeceği bir yıla işaret ediyor.

18 mayısta jüpiter – pluton karesiyle dönüşümlerin çalışma ortamı, ekip arkadaşlarının değişimi olarak hayatlarda deneyimlenebilir. Burada mars-pluton-jüpiter t-kare açısının, içinde bulunan kariyer topluluğunun, bulunulan statünün değişebileceğini, başarılı gündemlerin geldiğini söyleyebiliriz.4 eylül-31 aralık arası retroya girerek engeller, kısıtlamalar yaşatırken geçmişte bitmemiş konuları önünüze getiriyor olacak.

Mars, 25 martta yengeç burcuna geçerek ay düğümleri ve satürnden destek alıyor ve sizin yükseleninize çok olumlu etki vermekte. Sosyal alanlar, grup aktiviteleri, iş ve kariyer çevrelerinde kendinizi başarılı bir şekilde ifade edeceğiniz oldukça aktif bir zaman dilimini ifade etmekte.

23 ocakta uzun süredir retro halindeki Uranüs ileri hareketine başlıyor, 9. Evindeki hareket, akademik kariyer, eğitimler, uzak seyahatler, hukuki işler, eğitimler alanında engel ve zor ilerleyen işlerden zincirlerin kırıldığı bir zaman dilimine girildiğini ifade etmekte. Bu zamana kadar projeler ve planlarda tamamlanmalar yapmayı başarmışsanız şimdi yeni bir sayfa açma zamanı geldi demektir.

23 martta pluton kova burcuna girişiyle birlikte, yatırımlar, yeteneklerden gelen paralar, kreatif çalışmalar, aşk hayatı, çocuklarınızla ilgili değişen gündemler söz konusu olacak. Aşk hayatında baskı kurmayan ilişkilere çekilirken, ilişkilere bakış açısını tamamen değiştiren bir etki çalıştırıyor olacak. Aldığınız kararlar ve başladığınız bir ilişkinin sorgulamasını 1 mayısta yapmaya başlıyor olabilirsiniz pluton bu dönemde retro dönemine başlayacak ve geriye dönüp kararların doğru veya yanlış olmasıyla ilgili gündeminiz oluşabilir. 11 temmuzda pluton retrodayken oğlak burcuna giriş yapıyor, 11 ekime kadar aşk hayatı çocuklarla ilgili gündem, yeteneklerden gelen para ve yatırımlar konusunda duygudan bağımsız mantıklı kararlar alma, geçmiş dönemde eksik gördüğünüz konuları tamamlama, sorunlu ilişkileri bitirme konusunda gündem veriyor olacak.

Neptün; 7. Evinizde ilerliyor, idealize edilen evlilik, ortaklık, konularda gündem getirirken, retro zamanı olan 1 temmuz-6 aralık arası geçmişte gerçekleşmemiş arafta kalmış ortaklık ve evlilikle ilgili konular, seyahatler ve taşınmayla ilgili gündemler öne çıkıyor olacak.

2023 Etkilerini bireysel haritanızda öğrenmek için;


İsar,Cap Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara