2023 Yükselen YENGEÇ

2023 Yükselen YENGEÇ

 2023 Yükselen YENGEÇ

Bu yıl tutulmalar 17 temmuza kadar 5-11 aksında yaşanırken, kuzey ay düğümü 11. Evinizden geçiyor, yeni ilişkiye başlama, bebek sahibi olma, yatırımlarla ilgili gündemleri öne çıkarırken, temmuzdan itibaren aydüğümleri koç-terazi aksına geçiş yapacak. Yengeçlerin kariyer, ev aile, toplum önündeki vizyonu, iş kurma, evlilik, ev yer değişimi, gayrimenkule yatırım konusunda gündem oluşuyor.

Satürn mart’a kadar kova burcunda sizin 8. Evinizde ilerlerken, eşin gelirleri, dışarıdan beklenen finansal destekler, ortaklı paralar, miras, kredi, borçlar konusunda oldukça zorlu etkilerine devam etmekte ancak; 7 marttan itibaren balık transitine başlayarak, 2,5 yıl boyunca size akademik çevre, eğitimler, yurtdışı konular, yabancı ülkeler, ticaret, satış, reklam, pazarlama, uluslararası işler, hukuki konularda olumlu etkiler alıyorsunuz. 17 haziran-4 kasım arası retroya giren satürn bu alanlarda ilerlemenin güçleştiği, engellerin ve gecikmelerin öne çıkacağı bir zaman dilimi bu tarihler arasında yeni hamleler gökyüzü tarafından desteklenmiyor.

Bereket gezegeni jüpiter, 16 mayısa kadar kariyer evinizde ilerliyor, iş ve kariyer alanında büyüme, fırsatlar kazanma, iş deneyimi özellikle yurtdışı bağlantılı işler, eğitimle kariyerin güçlenmesini ifade dereken 16 mayısta jüpiter boğa burcuna geçiş yapıyor, bir yıl boyunca yeni arkadaş ortamları, yeni grup aktivite ve eğitimler, hobilere dahil olacağınız ve kariyer çevrelerinde dikkat çekme zamanına giriliyor.Gerileme dönemindeyken, 4 eylül-31 aralık arası bu ortamlardaki ilişkilere dikkat edilmeli.

Neptün, balık burcunda sizin 9. Evinizde 1 temmuz-6 aralık arası retroya girecek yurtdışı konular, eğitim, satış, reklam, pazarlama, akrabalarla ilişkilerde gerilimler, hukuki konular, ticari faaliyetlerle ilgili idealize edilen konularda engeller, gecikmeler söz konusu olabilir.

Pluton 23 mart-11 haziran arası kova burcunda olacak, 1 mayıs’ta retroya giren gezegen, oğlak burcuna kadar gerileyerek eşin kazancı, ortak paralar, miras, nafaka, burs, kredi gibi dışarıdan beklenen finansal destekleri öne çıkarıyor. 13- 22 mayısta jüpiterle plutonun zorlu açısına dikkat edilmeli, bu birkaç günlük zaman dilimi etkiliyken parayla ilgili yanlış yönlendirmelere, hatalı kararlara karşı dikkatli olunmalı.

23 ocakta boğa burcunda gerileyen uranüs’ün retrodan çıkışıyla birlikte, sosyal medya platformundaki kreatif işler, grup aktiviteleri, kariyer çevrelerinde paylaşacağınız farklı fikirleriniz, arkadaşlık ortamında ani beklenmeyen gündemler öne çıkıyor olacak.

2023 Etkilerini bireysel haritadan öğrenmek için;


İsar,Cap Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara