27 Mart Haftası Burçlar

27 Mart Haftası Burçlar

 27 Mart Haftası Burçlar

Bu hafta önemli gezegen kombinasyonları;
28 Mart merkür-jüpiter kavuşumu
30 Mart Mars-Satürn trine
31 Mart Venüs-Uranüs kavuşumu

yükselen koç;
burcunuzda gerçekleşecek merkür-jüpiter kavuşumu, oldukça aktif, bereketli bir haftaya girdiğinizi gösteriyor. Anlaşmalar, görüşmeler, projeler, eğitimler, sunumlar, ticari kontaklarla ilgili fırsatlı ve şanslı zaman dilimi. Ev ve aile ve ebeveynler, gayrimenkul ilgili konularda karar aşamasına giriliyor, ekstra para kazancı gelirken, beklemediğiniz ani gelişen para fırsatları öne çıkıyor.

yükselen boğa;
Karamsarlık yaptığınız düşüncelerin şifalanma haftası, bağımlılıklardan özgürleşme, korkularla yüzleşme ve varsa rahatsızlıklara çözüm bulma zamanına giriliyor. Yakın çevreyle ilgili alınganlıklara dikkat. Beslenme alışkanlıklarınızı düzene soktuğunuz, kariyer hedeflerinin değiştiği, maddi olarak daha rahat bir döneme giriyorsunuz.

yükselen ikizler;
Yeteneklerden ekstra para kazancı veya birikimlerin doğru kullanılması adına olumlu bir hafta. Arkadaşlar ve kariyer çevresinin fikirlerinden olumlu etkilenme, destek alma, birlikte proje geliştirme, kollektife fayda yaratma söz konusu. İş’le ilgili iletişim trafiği yoğun, mücadele gücünüzün arttığı, parasal konular, evle ilgili harcamalar yüksek.

yükselen yengeç;
iş ve kariyer alanında şanslı fırsatlar öne çıkıyor, otorite figürlerinden güzel destekler alınabilir, gelecek beklentisiyle ilgili daha pozitif olabilirsiniz. Arkadaşlar ve gruplarla birlikte yapılacak güzel etkinlikler ve kazanç fırsatları, kalbi boş olanlar için süpriz bir ilişkiye başlama, uzun süreli ilişkisi olanlar için evlilik kararı söz konusu olabilir.

yükselen aslan;
yurtdışı seyahatler, ticari kontaklar, uzaklara yolculuklar öne çıkarken varsa hukuki konular ve akademik alanla ilgili olumlu güzel gelişmeler ve önemli haberler alma öne çıkıyor. İş ve kariyer alanında evlilik, taşınma kararı, taşınma, miras, toplu parayı yönlendirme, iş terfisi, iş arayanlar için süpriz iş fırsatı ve iyi kazançlar söz konusu.

yükselen başak;
Sosyal veya özel ilişkinizle ilgili yeni kararlar, ortaklaşa kararlar alma adına ve karşılıklı sorumluluk alma adına önem kazanıyor. Sosyalleşme, dışa dönük etkinlikler söz konusu. Otorite figürlerinden destek ve olumlu ilişkiler söz konusu. Toplu paralar, dışarıdan beklenen finansal desteklerde olumlu etkiler devrede olacak. Süpriz yurtdışı veya uzaklara seyahatler, haberler, yurtdışı bağlantılı ticari kontaklar, eğitimler ani gelişmeler olabilir.

yükselen terazi;
Hızlı ve süpriz para gelecek para gelirleri sizi destekleyici olacak. İş değişikliği, iş arama konusu ayrıca iş ve kariyer alanında yeni hamleler, pozisyon değişikli, maaş iyileştirilmesi söz konusu olabilir. Otorite figürleriyle görüşmeler anlamında olumlu getirileri olan bir hafta. Sağlıkla ilgili kronik rahatsızlıklara, ayak, damar sağlığına dikkat edilmeli. Eş, iş yaptığınız kişilerden destek, evlilik ve ortaklık kararı öne çıkıyor.

yükselen akrep;
süpriz karşılaşmalar, ani başlayan aşklar, hayatınızda biri varsa süpriz evlilik kararı öne çıkabilir. Eş ve ortaklar, iş yaptığınız kişilerle ani fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Ev, yer değiştirmek, gayrimenkule yatırım söz konusu olabilir. Yeni iş fırsatları, yeni bir iş başlangıcı olabilir. Sağlık sorunlarına işinin ehli kişilerden şifa gelebilir.

yükselen yay;
çocuklarla ilgili beklenmeyen güzel haberler ve gelişmeler öne çıkarken, yeteneklerden gelecek paralarla ilgili olumlu, ancak harcamalarda söz konusu olacak. Eş veya iş yaptığınız kişilerle birlikte karar alma, yatırım yapma zamanı. Kariyer hayatında fırsatların değerlendirilmesi gereken şanslı bir hafta. Çalışma ve iş ortamında beklenmedik gelişmeler olabilir. Sağlık konusunda dikkatli olmalı. Ev alım-satım, miras, aileyi ilgilendiren konularda karar zamanı.

yükselen oğlak;
taşınma, evlilik, ortaklık kararı alınabilir. Süpriz yatırım fırsatları, yeni bir aşk ilişkisine başlama, hamilelik müjdesi öne çıkarken, çocuklarla ilgili güzel haberler bu hafta gündeminiz. Ev, aileyi, ebeynleri ilgilendiren konular, gayrimenkule yatırım, alım-satım, evi tadilat öne çıkarken, parayla ilgili büyük meblağda yatırım kararlarının alınacağı bir hafta.

yükselen kova;
para girişleri, kazançların artmasıyla ilgili projelerle ilgili destekleyici, bu hafta alınacak kararlarla ilgili uzun vadede olumlu etkili. Para giriş ve çıkışları söz konusu olabilir, ev alım-satım, tadilat, eve harcama, kiralama, araba alım-satım söz konusu olabilir. Yakın çevre, kardeş ve akrabalardan bir konuda fikir alma destek görme, seyahatler zamanı. Çocuklarla ilgili süpriz haberler alınabilir.

yükselen balık;
Kariyer ve para kazancıyla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. İş arayanlar süpriz haberler alabilir. Kısa seyahatler için oldukça güzel, yakın çevreyle ilgili maddi manevi destek gelirken, güzel haberler gelebilir. Çocuklarla ilgili güzel başlangıçlar, eğitim ve işle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu, araba alım-satım için olumlu. Yeni bir ilişki başlangıcı veya yatırım fırsatı öne çıkıyor.

İsar,cap Uranyen&Karma Ast.
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara