28 HAZİRAN 2024

28 HAZİRAN 2024

 28 HAZİRAN 2024

Cuma günü balığın son derecelerinde güne başlarken, bir konuya odaklanma, organize olma konularında yeterince enerjik olamayabiliriz. Önemli kararlarımızı 1-2 ertelemekte fayda var, zira önümüzde alternatif seçenekler olabilir ve kararsızlık çekebiliriz. Aldanma, aldatılma konusuna ekstra dikkat etmeli, unutkanlıklar, odak sorunları, kendimizi yeterince ifade edememe, yalan haberlere dikkat etmeli, gökyüzü enerjisini olumlu kullanabilmek adına sanatsal aktiviteler, yaratıcı etkinlikler yapmak önerilir. Saat: 11:51’de Ay’ın Koç transitiyle birlikte 2,5 günlük süreç içinde aktif, pratik ve sabırsız enerjiler içinde olacağız.

Öğle bandında içinde bulunduğumuz gruplar, aile, topluluklar veya arkadaşlarla bir konuyla ilgili bilgi alabilir, farkındalık kazanabiliriz. Kendimize sakladığımız özel bir durum olabilir, öğreneceğimiz gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz,merak ettiğimiz konularla ilgili araştırma, görünenin altındaki gerçeği bulma, yalanları ve sırları açığa çıkarmak ve karmaşık ve gizli konuları iyice anlamak için yüzeyin altını araştırma arzusunda olacağız. Sezgilerimize güvenmek kafamızdaki sorunun cevabını alma açısından etkili olacaktır.

İlerleyen saatlerde, karşı tarafa duygusal hassasiyetimizi ve çekincelerimizi etkili bir şekilde aktarma konusunda sıkıntı yaşayabilir, yetersizlik kalabiliriz. İletişim dilini uygun uslupla dengeleyebilmek önemli olacaktır. Aynı zamanda iç gözlem yapacağımız zaman dilimini ifade etmekte.

Gün genelinde Güneş, Mars-Neptün-Venüs-Hades orta noktasında ilerlerken, Hestia ile aks çalıştırmakta. Çözmemiz gereken angarya konular, prosedürlerle ilgili stratejist olmak, daha politik davranmak çözüm sürecine hizmet edecektir.

İsar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara