30 MAYIS ALDEBARAN ETKİLİ YENİ AY

30 MAYIS ALDEBARAN ETKİLİ YENİ AY

 30 MAYIS ALDEBARAN ETKİLİ YENİ AY

30 Mayıs’ta ikizler burcunun 9 derece 3 dakikasına yerleşmiş bir yeni ay deneyimleyeceğiz. Yeni Ay derecesi Aldebaran kraliyet yıldızıyla etkileşimde. Doğunun gözcüsü olarak bilinen bu yıldız dürüstlük şartıyla başarıyı vadeden yapıda. Yönetici gezegeni Algol sabit yıldızlı kavuşumda ve retro’dan çıkış hazırlığında “S” pozisyonunu almış. Algol gökyüzünün en tehlikeli yıldızı konumundadır. Natal haritalarda tutkulu olmayı, kişisel hırsları yüzünden gerçekleri görememeyi, nefse yenilmeyi, daha fazlasına tamah ederken eldekini kaybetme tehlikesini anlatırken olumlu anlamda ise; karakterinin karanlık yönleriyle yüzleşmesini ifade etmekte.

yükselen burçlara göre yeni ay etkisine bakılırsa;

yükselen koç;
yönetici gezegeniniz jüpiterle kavuşumda, şanslı atılımcı enerjilerin devreye girdiği 15 günlük bir dönemdesiniz. Yeni ay eğitimler, seyahatler, yeni ticari kontaklar atılacak imzalar, iş birlikleri açısından şanslı etkideler. Ancak bu dönem borçlanma, kredi alma, önünü göremedikleri ve emin olamadıkları hiç bir bağlantıya bel bağlamamalılar, verilen sözler tutulmayabilir. Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen boğa;
para kazanmayla ilgili yeni fırsatlar yakalanabilir, eğitimden, ticari faaliyetlerden para kazancı söz konusu olabilir. Yurtdışı kontaklar, akademik kariyer, uzak yerlerden finans edinme şansı söz konusu olabilir. Ancak bu etki tekrar tekrar üzerinden geçeceğiniz, gecikmeli şekilde gerçekleşebilir. Hukuki konularla ilgili durumlar söz konusuysa maddi külfetleri beraberinde getirebilir. Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen ikizler;
yeni eğitimlere başlama, ticari faaliyetlerde çok yönlü düşünme, alternatif para kazançları sağlama konusunda şanslı zaman dilimine giriyorlar. İş ve kariyer alanında, yoğun dönemlerin arkada kaldığı, çeşitli engellerin artık ortadan kalkmaya başladığı bir yeni ay etkisindesiniz. Aşk hayatında platonik etkiler söz konusu olabilir.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen yengeç;
yengeç burçları hazırlık dönemindeler, içe dönme, kişiyi bireysel olarak nelerin motive ettiğini sorgulama, gizlenen korkularla yüzleşme, içsel derinleşme zamanı. Bünyeye zarar veren ruhsal ve bedensel kötü alışkanlıklardan vesvese ve takıntılardan kurtulma zamanı. Ruha detoks bünyeye iyi gelecektir, yeni hamleler için enerji depolama dönemindeler.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen aslan;
ara verdiğiniz sosyal aktivitelere geri dönüş zamanı. Yurtdışı ticaret, uzaklarla kontaklar, akademik kariyer, eğitimler, hukuki konulardaki hamleler gökyüzü destekli. İş ve kariyer alanında yeni başlangıçlar ve varsa projelerin ortaya konma zamanını haziran’ın ilk haftasına bırakmalısınız. Taşınma ve yer değiştirme, ebeveynlerle ilgili sağlık konuları gündem olabilir. Diş, kemik, omurga, cilt rahatsızlıklarına karşı dikkatli olunmalı. Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen başak;
iş ve kariyerde kendilerini başarıyla ortaya koyacak, ön plana çıkacak koşullar söz konusu. Kendilerine olumlu anlamda yatırım yapacak eğitimler alma, büyük plan ve projelere eğilme konusunda gökyüzü destekliler. Çalışma alanında yoğun temponun azaldığı veya kendilerini bu alanda baskı altında hissedecekleri dönem geride kalıyor. Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen terazi;
eğitimler, yurtdışı ticari kontaklar ve iş birlikleri adına yeni bir döneme giriliyor. Yeni ortaklıklar yapma kararı alınırken, evlilik, evlilikle ilgili gündemler hayatınızın öne çıkan konuları arasında. Evli olanlar eşleriyle birlikte seyahate çıkabilir, birlikte iş yapma kararı alabilirler. Dışarıdan beklenen finansal destekler için haziran’ın ilk haftasına erteleme yaparak işlerin daha kolay yoluna girdiğini görebilirsiniz.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen akrep;
varsa borçları temizleyip rahat ettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eşin kazancı, ortak gelirlerle ilgili parayı iki farklı kazanç planına yönlendirebilirsiniz. Çalışma hayatınınız oldukça aktif hale gelirken, çalışmayanlar için günlük hayatlarında koşuşturmacaların artacağı bir dönem. Migren atakları, dişlerle ilgili sıkıntılar kendini gösterebilir. Ani bir kararla evliliğe veya ortak işler yapmaya yönlenebilirsiniz.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen yay;
eş ve ortaklardan gelecek teklifler, öneriler söz konusu olabilir. Çalışma hayatında yarım kalan konuların bitişi söz konusu olurken, hayata geçirilememiş önceki dönemlerdeki projeler bir sonuca bağlanabilir. Kalbi boş olanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir, çocukların hayatıyla ilgili güzel gelişmeler ve haberler gelirken, bebek isteyenleri müjdeli haberler bekliyor. Beslenmeye dikkat edilmeli, kilo problemi olabilir, hormonal rahatsızlıklar nüksedebilir.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen oğlak;
çalışma ortamında değişiklik olabilir, yeni elemanlar alınabilir, ekstra kazanç kapıları söz konusu olabilir. Sağlık konusunda eller, kollarla ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Eski aşklar tekrar gündem olabilir. Evi, aileyi ilgilendiren konular, ebeveyn sağlığıyla ilgili konular, yer değiştirme, eve tadilat yaptırma söz konusu. Ev kazalarına dikkat edin, aile içi gerginliklere karşı, eğer bir karar alınacaksa 4 haziran sonrası plan yapmaya dikkat edin.Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen kova;
evle ilgili yatırım kararları alınabilir, ev’den çalışıp para kazanma gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapılarının aralandığı bir dönem. Başvurduğunuz işler varsa, 4 Haziran sonrası geri dönüşlere şahit olabilirsiniz. Bir çok plan ve projelerinizin olup bunların askıda kalmışcasına ilerlemediğini ve kişilerden desteklenmediğinizi görebilirsiniz, 5 haziran-23 ekim arası bu konularla ilgili netlikler ve olumlu gelişmeler öne çıkıyor. Bireysel harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

yükselen balık;
taşınabilir, uzun süredir gitmediğiniz bir yere gidebilir, yakın çevre, akrabalar, kuzen ve kardeşlerle birlikte seyahat planları yapabilirsiniz. Ev için harcamalar yapabilir, düzenleme ve tadilat işine girişebilirsiniz. Gökyüzünün büyük iyicili jüpiter sizi maddi anlamda desteklemekte. Özellikle 28 Temmuz’a kadar olan zaman diliminde, maddi kazançlarla ilgili şanslı konumdasınız.harita etkileriniz için şimdi hızlı Danışmanlık başvurusu yapabilirsiniz.

İSAR, CAP CERTF. ASA/KBO
Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara