8 TEMMUZ 2024

8 TEMMUZ 2024

 8 TEMMUZ 2024

Herkese iyi haftalar!
#pazartesi günü 05:40’ta başlayan güne #ay #aslan burcuyla başlıyoruz. Yeni ay fazındaki konumu, oldukça aktif bir hafta başını ifade ederken, onay görmek, dikkat çekmek arzusunda olacağımız gündeyiz.

Öğle saatlerinde güzel süprizler, özel hayatlardaki güzel fırsat ve gelişmeler, olumlu haberler alabiliriz, planlar yapmak için çok olumlu zaman dilimine giriliyor.

Öğleden sonra ise, sosyal bağlar kurma adına olumlu, öğrenmek öğrendiklerimizin yararını göreceğimiz, iletişim becerilerimizin iyi olduğu, ticari faaliyetler, eğitim, plan projeler, sunumlar, anlaşma ve sözleşmeler, parayı doğru kullanmak için fırsatlı zaman dilimi.

İlerleyen akşam saatlerinde gerçekleşen gökyüzü kombinasyonu etkisiyle yolunuza ve yaşam amacınıza yönelik güçlü bir zihinsel odaklanma ve netlik getiriyor. Amaçlarımızın doğrultusunda bize neyin hizmet ettiğini değerlendirirken ve realite olarak neyin hizmet etmediğini farkedebiliriz. En mantıklı kararı verme adına başkalarından yardım ve fikir alma adına olumlu bir zaman dilimini ifade etmekte.

Gün genelinde #güneş #canopus sabit yıldızı ile kavuşumdayken, #vulcanus #aydüğümleri ve #venüs ile aks çalıştırıyor olacak. Birilerine yardım edebilir, kişilerin önemli kararlarında rehberlik edebiliriz.

isar cap uranyen&karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara