21 Şubat haftası burçlar

21 Şubat haftası burçlar

 21 Şubat haftası burçlar

21-27 Şubat haftası, iletişim gezegeni Merkür’ün Uranüs’le dikaçısı gerçekleşiyor. Mars/Venüs ikilisinin ise Ay düğümleriyle Trine açısı mevcut. Verilmiş kararlarda ani bir şekilde radikal değişiklik ve hem iş hem ilişkiler konusunda işbirlikleri ve desteklerin oluşacağı bir hafta geneli.

Yükselen burçlara baktığımızda;


KOÇ:
Arkadaşlar ve gruplar içinde fikir birliği yaptığınız kişilerle ilgili beklenmeyen değişiklikler oluşabilir. Maddi kazanç konularında sizi zorlayan etkiler, hayatınızdaki kişilerden destek ve işbirliği oluşarak sizin bu konuda rahatlamanıza olanak sağlıyor.


BOĞA:
İş ve kariyer alanında ani ve beklenmedik etkiler oluşarak, sizin fikirlerinizle örtüşmeyen konuların gündeme gelmesine, iş ortamındaki kişilerle fikirsel ayrılıklara gitmenize neden olabilir, ancak eş, ortak, bire bir iş yaptığınız veya hayatınızdaki kişilerden, arkadaşlardan destek alarak kontrolü ele almanız mümkün.


İKİZLER:
Uzak yerlerdeki işler ve kişilerle kontaklar bunlardan duyacağınız şeyler sizin kaygılanmanıza neden olabilir ancak haftanın ikinci yarısında, ortak paralar, eşin kazancı, dışarıdan beklenen miras, kredi, burs gibi finansal desteklerin gelmesiyle birlikte yüz güldürücü etkilerin ortaya çıkmasına neden oluyor.


YENGEÇ:
Eşin parası, sizin maddi kazançlarınızın harcamalara ve ödemelere gidişiyle birlikte bu hafta bütçe dengesini kurmaya çalışma konusu sizi zorlayabilir ancak eş, ortak ve bire bir iş yaptığınız muhatabınız olan kişilerden destek alarak finansal açıdan sizi strese sokan gündemin rahatlamasına neden olabilir.

ASLAN:

Eş ve muhatap olduğunuz kişilerle ilgili değişen ilişki dengeleri ani ve beklenmedik durumları kontrol altına alamama konusunu gündeme getirmekte. Dışarıdan beklenen finansal desteklerle ilgili olumlu etkiler söz konusu. İş ve çalışma alaınında yeni projeler başarı getirirken yeni bir iş başlangıcı söz konusu olabilir.


BAŞAK:

Sosyal alanlar ve arkadaş grupları içinde oldukça aktif zamanlara giriyorsunuz. Hayatınızdaki yoğunluk ve iş yükünün artışıyla birlikte kafaca yorgunluk hissedeceğiniz bir hafta. Bu konuda yakın çevre ve hayatınızdaki kişilerle paylaşımlar yapıp destek alarak motivasyonunuzu yükseltme yoluna gidiyorsunuz.

TERAZİ:

Ev ve aileyi ilgilendiren konularda maddi harcamalar öne çıkıyor. Aşk ilişkilerinde haftanın ikinci yarısı oldukça hassas etkiler söz konusu. İletişimde yanlış anlaşılmalar ve fikir ayrılıkları olabilir. Ödemelerle ilgili ani ortaya çıkan durumlar huzursuz edebilir. Ancak bu konuda eşin yardımı veya kişisel birikimlerinizin faydasını görebilirsiniz.


AKREP:

Kardeşler, yakın akraba ve çevreyle ilgili gündem öne çıkarken, seyahatler yoğunlaşabilir. Ev ve gayrimenkulle ilgili konularda kararlar alabilir ancak beklenmedik gelişmeler nedeniyle fikir değişikliğine gidebilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilişkilerle ilgili olumlu ve güzel gündemler öne çıkarken, sağlıkla ilgili sıkıntılar varsa kontrollerinizi yaptırmanızı ihmal etmemekte yarar var.

YAY:

Eğitim, seyahatat planları öne çıkarken, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili planlarda veya verilen kararlarla ilgili ani gelişen durumların etkisiyle değişikliğe gitme söz konusu olabilir. Maddi kazançlarla ilgili azimli bir şekilde plan yapmak isteyebilirsiniz. İş başvuruları veya projeleriniz olabilir. Sabrınızı bu konuda gökyüzü destekliyor, başarılı olmanız kaçınılmaz.


OĞLAK:

İş başvuruları, anlaşmalar, sözleşmeler adına olumlu bir haftadasınız. Maddi külfetin altına girmiş olabilir, harcamalarınız artmış ve bütçe kontrolünde ipin ucu kaçmış olabilir. Aşk ilişkilerinde ve sosyal ilişkilerdeki bazı diyaloglar sizi gerebilir. Ebeveyn olanlar için çocuklarıyla ilgili ani harcamalar söz konusu.

KOVA:

Yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla ilgili her türlü maddi ve manevi destek gelirken, ev ve aileyi ilgilendiren konularda ani gelişen harcamalar gündem olabilir. Bu etki sizi ve ortamı gerebilir, özellikle iş ve kariyer alanında bir planınız varsa bunun değişimi veya ertelenmesi söz konusu olabilir.

BALIK:

Sosyal alanlarda, arkadaş ilişkilerinde güven duygunuzu zedeleyen bazı söylemler kulağınıza gelebilir. Uzaktaki kişilerle ilgili veya yurt dışı seyahatlerle ilgili verdiğiniz kararlarda ani oluşan durumlar nedeniyle değişime gidebilirsiniz. Maddi kazançlarla, iş ve kariyerle ilgili geçmişe oranla daha olumlu etkiler altına giriyorsunuz.

İSAR CAP CERTF.
Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara