Burçlarda bu hafta

Burçlarda bu hafta

 Burçlarda bu hafta

Yükselen koç;
Merkür’ün karşıt burçuna geçiş yapmasıyla birlikte yoğunlaşan görüşmeler, bire bir muhatap olduğunuz ve çalıştığınız insanlar, yapılacak işlerinizde yoğunluğun öne çıktığı bir hafta. Para kazancıyla birlikte hareket ettiğiniz iş birliği yaptığınız kişilerle yatırımlar veya yapılacak işlerle ilgili yeterince destek görmediğinizi hissedebilirsiniz. Bereket gezegeni burcunuzda, yeni eğitimler, seyahatler, yakın çevreyle fikir paylaşımları,iş birlikleri, yeni ticari faaliyetler ve iş fırsatları, anlaşma ve sözleşmelerle meşgul olacağınız olumlu bir hafta.

Yükselen boğa;
iş ve çalışma hayatında daha diplomatik olma gereğini hissettiğiniz bir hafta. İşinizle ilgili konularda birlikte uygun olana karar vermek, sorunlara çözüm getirmek adına olumlu bir hafta. Günlük hayatınızda yakın çevreyle olan ilişkilerde, geçmişe dair konuluşulmayan konuların öne çıkma zamanı. Aile içinde destek görmek istediğiniz fikirleriniz olabilir. Kronik sağlık problemlerine önem vereceğiniz ve şifa bulmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi.

Yükselen ikizler;
Özel hayatınızdaki kişiyle bazı problematik durumlar yaşayabilir, iletişimde agresyon enerjisinin olacağı bir hafta. Ebeveynseniz, çocuklarınızın geleceğiyle ve eğitimiyle ilgili kararlar alma zamanı. Yurtdışı kontaklar, medya, satış, pazarlama, reklam, eğitimler, yakın çevre, kardeşlerle paylaştığınız bir takım düşüncelerinizde destek görmediğinizi ve engellerin olduğunu hissedebilirsiniz. Eski arkadaş gruplarına ve aktivitelere, keyifli eğlenceli ortamlara geri dönüş zamanı.

Yükselen yengeç;
Bütçe dengeleme, borçlar, dışarıdan beklenen finansal kaynaklar, eşin kazancıyle, ödemelerle ilgili zorlanmalar söz konusu. Aile ve ebeveynlerle fikir paylaşımları, kararsız kaldığınız konularla ilgili bilgi alma destek görme konusu öne çıkıyor. Yoğun bir haftadasınız, iş ve çalışma hayatı, evle ilgili gündemler arasında mekik dokuyacağınız bir zaman dilimi.

Yükselen aslan;
Sosyal alan, arkadaş grupları, organizasyonlar, aktiviteler ve davetlerde daha rekabetçi daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi, yeni organizasyon planları, iş kontakları, ticari bağlantılar ön planda olacak. Eş, partner ve bire bir muhatap olduğunuz kişilerden yeterince değer görmediğinizi hissedebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalarla birlikte yapılacak etkinlikler, uzun zamandır gitmediğiniz yerlere gitme kararı alınabilir, uzun zamandır planladığınız eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

Yükselen başak;
İş ve kariyer alanında kendinizi yaptığınız işle ön plana çıkarmak, rekabet ortamında gerek sözel gerekse ortaya konulan işlerle ilgili kendinizi iyi hissedeceğiniz bir hafta. Çalışma ortamındaki yoğunluk, üstünüze kalan işler nedeniyle karamsar olabilirsiniz, yeni iş bağlantıları söz konusuyken, hafta sonuna doğru keyif harcamalarının da arttığı bir zaman dilimine giriliyor.

Yükselen terazi;
Yurtdışı ve uzak yerlerle işlerde yoğunluk, akademik eğitimler, medya, satış, pazarlama, ticari konular ve hukuki konularla ilgili mücadeleli bir hafta. Buralardan gelecek maddi beklentilerde gecikmeler, engeller can sıkıcı olabilir. Gerek özel hayatınızda gerekse arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlızlık hissedebilirsiniz. Ani ödemeler ve para çıkışlarına karşı dikkatli olmakta fayda var.

Yükselen akrep;
Ödemeler, borçlar gibi parayla ilgili halletmeniz gereken konuların üstesinden geldiğiniz bir hafta. Kronik sağlık sorununuz varsa bunlarla uğraşabilirsiniz. İş ve çalışma hayatında, birlikte yapılacak işlerle ilgili net olunmalı, geçmiş bir gündeminiz varsa bunu halletme yoluna gitmek için şanslı bir haftadasınız. İş ve kariyer hayatında fikirleriniz ve yaptıklarınızın yeterince destek görmediğini hissedebilirsiniz.

Yükselen yay;
İş ve kariyer alanında planlar, koşuşturmacalar, yeni fikirlerle dolusunuz bunu bu haftadan itibaren gerçekleştirmeye başlıyorsunuz. Arkadaş grupları, sosyal medya platformu ve organizasyonlar, faaliyetler konusunda çeşitli fırsatlar içine girilebilir. Eş, partner, ortak ve bire bir çalışılan, muhatap olunan kişilerle fikir ayrılıkları ve agresif bir rekabet içine girilebilir, iletişime dikkat. Eğitim alma-verme, satış, reklam, pazarlama, yurtdışı konular, yayıncılık konusunda engellenmişlik hissiyle başetmek isteyeceğiniz, mücadelenizin başarıyla sonuçlanacağı bir hafta.

Yükselen oğlak;
Ödemeler, bütçe dengesini sağlama adına kendinizi zorladığınız bir hafta olabilir. İş ve çalışma hayatında yoğun bir koşuşturma söz konusuyken, kariyer hedefleriyle ilgili geleceğe dair bir anlaşma ve planların devreye girdiği bu konularda harekete geçme hamlesi içinde olacağınız, ancak rekabet içinde olma ve agresyon enerjisinin bünyeyi yorduğu bir zaman dilimi, sağlığa özen göstermekte yarar var.

Yükselen kova;
Eş, partner, muhatap olduğunuz kişiler, iş yaptığınız kişilerle fikirlerinize destek görmediğinizi hissedebilir, engellenmişlik hissiyle elinizin kolunuzun bağlı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu konuda gerek çocuklar gerekse özel hayatınızdaki kişilerle agresif konuşmalar söz konusu olabilir. Maddi anlamdaki zorlanmalar karamsarlığa neden olabilir. Eğitim, ticari konular, satış, pazarlama konusunda bazı kişilerden fikirler alabilir bu konulara netlik kazandırabilirsiniz.

Yükselen balık;
Eve para harcama konusu bu hafta öne çıkarken, aile içinde sözel gerilimler yaşama olasılığı yüksek, agresif enerjilere, kazalara dikkat etmenizde yarar var. Gayrimenkul alım-satım, kiralama, taşınma, tadilat konusunda şanslı ve fırsatlı bir hafta. İş ve çalışma alanında yaptığınız işlerin desteklenmediğini veya çeşitli olumsuzluklar yaşandığını görebilirsiniz. Özellikle sağlık konusuna dikkat etmenizde yarar var. Dışarıdan beklenen finansal desteklerin tahsilatı bu hafta söz konusu olabilir.

İsar, Cap, certf.
Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara