Haziran 2019 üniversitelere giriş sınav günü gökyüzü etkileri:

Haziran 2019 üniversitelere giriş sınav günü gökyüzü etkileri:

 Haziran 2019 üniversitelere giriş sınav günü gökyüzü etkileri:

Herkese merhaba;

 

Bu hafta sonu, 15-16 haziran günü, üniversite sınavlarına girecek genç arkadaşlarıma başarılar dileyerek günün gökyüzü etkilerini yorumlayarak paylaşmak istedim. 15 haziran cumartesi günü , ay akrep burcunda balzamik fazda ilerlemekte, kişilerin geçmiş deneyimlerin ve zorlukların etkisinden arınma isteğinde oldukları zamanı anlatırken, hem ayın akrep burcunda oluşu hem de haritanın ağırlığının su elementinde oluşu duygusal güvence ihtiyacı içinde olacağımız ve tabiki duygusal anlamda zorlu etkileri olan bir günü ifade etmekte. Ana akslarda sabit burçların yerleşimi şartların veya süregelen durumların değişmeyeceğini bu konfigürasyondan çıkarım olarak sınavların iptalinin söz konusu olmayacağını söyleyebiliriz.

Merkür yengeçte marsla kavuşarak güç birliği yapmakta ve aynı zamanda gitmemiz gereken yol için mücadeleyi sembolize eden kuzey ay düğümüyle kavuşum yapmakta. Satürn ve plutonla karşıtlık, neptünle trine açısı gerçekleşmekte. Satürn ve plutonun Retro oluşu doğasını bozuk çalıştıran bir enerjiye sahip olduğunu anlatır. Bu durum sınav sorularının, zorlu çıkacağına işaret etmekte ve satürn retrosu kendini yetersiz hissetme, sınava başlanılan enerjideki tempoyu istikrarlı bir durumla devam etmekte zorlanma, aynı şekilde pluton retrosunun etkisi, büyük bir enerjinin baskısı altında ve içsel anlamda sinirli, gergin ve geleceğe form verme anlamında yeterli güçte hissetmeyen bir enerji verebilir.

Sınav günü haritasının yükselen burcu aslan. Yöneticisi, ikizlerde peregrin yani çok güçlü bir durumda olmadığı ve ikizler burcundaki kararsızlık ve dualitenin etkili olacağı aynı zamanda, neptünden bir kare alarak Retro jüpitere de bir 180’lik açı yaparak kafa karışıklığına neden olması muhtemel bir zaman dilimine işaret etmekte.Özellikle 16 haziran pazar günü merkür ve satürn’ün karşıt açısının ve jüpiter neptün karesinin kesinleşmesi, bildiğimizi sandığımız şeylere daha kontrollü yaklaşmak aynı zamanda ikilemde kaldığımız, iki şık arasında kalınan sorularda sezgisellikten ve tahmini yaklaşımlardan yana olmamakta fayda olduğunu düşündürüyor. Her koşulda Neptün kafa karışıklığı veya kararsızlık etkisi verebilir. Güneşi veya yükseleni su ya da toprak grubunda olan yani, burçları akrep-yengeç-balık-oğlak-başak-boğa olanlar sınavda daha rahat ilerleyebilme şansına sahip olabilirler.

 

Harika ve süper başarılı bir sınav olması dileğiyle…

 

Uranyen Astrolog

Melek Füsun UYSAL

astrouranyen@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara