Jüpiter Kova Transiti

Jüpiter Kova Transiti

 Jüpiter Kova Transiti

Şans gezegenimiz Jüpiter 28 Temmuz’da 15:42 itibariyle, kova burcuna geçiş yapıyor olacak. Retro halinde kova’ya gerileyen Jüpiter, 18 ekimde ileri hareketine geçecek, 29 aralık’ta ise tekrar yönettiği ve güçlü olduğu yer olan balık burcuna geçiş yapıyor olacak. Jüpiter’in retro kova burcu seyri, şansların şartlı veya koşullu gelmesi, bir takım konuların halli ile hayatlara bolluk getireceği anlamına gelmekte. Geriye dönüp bakıldığında, bizim hayatımızdaki bolluk ve bereket etkisini bloke eden ne varsa şimdi tekrar düzeltme şansının verildiği zaman dilimini ifade etmekte.

Kova burcu temasal anlamıyla, durum ve oluşlara farklı yönden bakma, çözümünü getirme, hümanist yaklaşımlar, mantığın öne çıkmasını ifade eder. Ve şimdi, kova burçları bireysel haritalarda hangi evi kesiyorsa, o evin konularıyla ilgili bir yeniden revize etme dönemine girdik. Bu anlamda 18 ekim’e kadar revize dönemi, 29 Aralık itibariyle artık hayatlarımızda neleri kotarabilmişsek, o konuların ekmeğini yeme dönemini ifade etmekte. Jüpiter kova ingress haritasında, hassas noktada yer alan Circe asteroiti, bitirilememiş konularla ilgili aileden yardım alabileceğimiz durumları ifade ediyor.

Özetle bakacak olursak ipler tekrar Jüpiterin dispozitörü Satürn’ün eline geçti. Zodyağın eli sopalı öğretmeni Satürn ödülünü konusunu çalışanlara gerçekten emek sarfedenlere vermeye hazır. Balık-Başak-Oğlak-Boğa-Yengeç-Akrep burçlarının son günlerinde doğanlar bu etkiden olumlu ve birincil derecede faydalanıyorlar.

Sevgiyle…

Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara