KARMANIN LORDU SATÜRN RETRO’DAN ÇIKIYOR

KARMANIN LORDU SATÜRN RETRO’DAN ÇIKIYOR

 KARMANIN LORDU SATÜRN RETRO’DAN ÇIKIYOR

Karmanın lordu Satürn 23 ekimde kova burcundaki retrosundan çıkarak ileri harekete geçiyor. 5 Haziranda 25 derece Kova burcunda gerilemeye başlayan Satürn kollektife karşı sorumluluğumuzu sorgulattı, sorumluluk almak istemeyen, zamanı iyi kullanamayan, plan yapamayan kişilere bunların önemi tekrar hatırlattı. Ay düğümleriyle T-açı kalıbıyla gerilimli bir durumdayken, hayatımızdaki kişilere karşı sorumluluğumuz, iş birliği ve desteğiyle ilgili, birlikte hareket etme gereğini deneyimletti. Hayatlarda bu konularda yeterince iyi olmamışsak artık bazı konuları farketmiş olmalıyız özellikle düz harekete geçmesiyle birlikte Satürn gereken ödevleri yapanlara karşı hediyelerini vermek üzere retrodan çıkıyor.

28 Eylül’de Mars ile Trine yapacak Satürn,
12 Ekim’de Güneşle trine,
14 Ekim’de Venüsle trine,
23 Ekim’de Merkürle trine,
7 Kasım’da Venüsle dikaçıda
10 Kasım’da Merkürle dikaçıda
11 Kasım’da Güneşle dikaçıda olacak ve 2023 yılına girmeden önce son olarak 28 Kasım’da Marsla trine yaparak,(minör açılar alınmadı) önce sosyal ve ikili ilişkiler, otorite figürleriyle gündemimiz, kendimizi ortaya koyma ve sorumluluklar üstlenme, para kazancı konusundaki mücadele yöntemleri ve idare şeklini öne çıkarırken, kasım ayı itibariyle tüm buradaki ele alınan konularla ilgili sorgulatacak ve mücadele içine çekecek gündem yaşatıyor olacak.

Satürn ileri hareketiyle öncelikle Kovalar, Akrepler, Boğalar ve Aslanlar gerek ilişkiler gerekse para yönetimiyle ilgili sınandılar, zorluklar yaşadılar, 23 Ekim’den sonra önlerini görebilme enerjisine sahip olacaklar.

İsar,Cap Asa, Kbo
Uranyen & Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara