MARS RETRO

MARS RETRO

 MARS RETRO

İkizler burcunun 25 derecesinde 26 Ekim’de gölgeli günlerine başlayacak olan Mars, 30 Ekim’den, 12 Ocak 2023 tarihine kadar retro hareketinde kalacak. 14 Mart’a kadar gölgeli günleri sürecek. Bu süreçte ikizler burcunun ifade ettiği hayattaki bir çok konuyla mücadele etme, iletişim sorunları, içimizde tutmakta zorlandığımız düşüncelerin bir çırpıda çıkıverişi ve krizlerin yaşanacağı bir zaman diliminden bahsedebiliriz.

Bu gerilemeden birincil olarak değişken burçlar İkizler, Başak, Yay ve Balık etkilenecek. Bu bir değişim zamanına giriliyor. Gerileme, harekete geçmemesine engel olacak durumları ortaya çıkaracaktır ancak zor da olsa, mücadeleyle konunun üstesinden gelme durumu öne çıkıyor.

Mars gerilemesi en çok sabit burçlar için olumlu etkiler veriyor; Boğa, Aslan, Akrep ve Kovalar finansal planlarını ve hedeflerini yeniden değerlendirme şansı verecek.

Bu retro, ana akstaki öncü burçlar için daha kolay ve fırsatlı bir zaman dilimine giriliyor. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak. Bu onların kişisel sorunlarını iyileştirme ve çözme şansı veriyor.

Danışmanlık başvurusu için form doldurunuz


İsar, Cap certf.
Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara