Nisan’da gökyüzü etkileri

Nisan’da gökyüzü etkileri

 Nisan’da gökyüzü etkileri

Nisan ayı önemli gökyüzü etkilerine sahip. 8 Nisan’da 19 derece koç burcunda bir tam Güneş tutulması ve 24 Nisan’da 4 derece Akrep burcunda dolunay gerçekleşiyor.

2-25 Nisan Koç burcunda Merkür retro
3 Nisan Neptün-Venüs kavuşum
5 Nisan Güneş-Ay düğümleri trine_sekstil
Venüs Koç burcunda(5-29 Nisan)
8 NİSAN KOÇ BURCUNDA TAM GÜNEŞ TUTULMASI.
10 Nisan Mars-Satürn kavuşum
17 Nisan Venüs Ay düğümleri kare-karşıt
19 Nisan Güneş boğa burcunda
Mars-Jüpiter sekstil
20 Nisan Mars-Uranüs sekstil
21 Nisan Uranüs-Jüpiter kavuşum
Güneş-Pluton karesi
24 NİSAN AKREP BURCUNDA DOLUNAY
29 Nisan Mars-Neptün kavuşum
Venüs boğa burcunda
30 Nisan Mars koç burcunda

yükselen koç;
Bu ay, geçmişte verdiğiniz kararları gözden geçirmenize, yarım kalan işlerin tamamlanmasına, maddi hak edişlerin elde edilişi, gizli düşmanlıkların ortaya çıkışı, sağlıkla mücadele, süpriz maddi kazançlara, ortak kazanç planlarıyla ilgili kararlar öne çıkıyor.

yükselen boğa;
kariyer planlarında değişim, sağlık ve ebeveyn sağlığıyla ilgili gündemler, gizli saklı kalan durumların gün ışığına çıkması, ekstra kazanç fırsatları, gelecekle ilgili radikal kararlar, ilişkilerle ilgili evlilik, ortaklık kararı, yürümeyen ilişkilerden özgürleşme ay sonunda, paylaşmak istemediğiniz planları gerçekleştirme kararı öne çıkıyor.

yükselen ikizler;
yeni arkadaşlar, yeni gruplar içine girme, eski arkadaşlarla kontaklar, süpriz haberler, sağlıkla ilgili gündemler, iş ve kariyer için kişilerin yardımı, toksik aşk ilişkilerinden özgürleşme kararı, sağlıkla ilgili sorunlar, rutin hayatın değişimi öne çıkıyor.

yükselen yengeç;
iş, kariyer, sosyal statü, evlilik, yer değişimi konularında kararlar öne çıkarken, arkadaşlardan maddi destekler, geleceğe yönelik ortak kazanç planları, yurtdışı konular, eğitim, hukuki konular, uzak akrabalarla ilgili krizli gündemler, çocukların hayatıyla ilgili kararlar, aşk hayatınız, hobiler ve yatırımlarla ilgili tamamlanmalar söz konusu.

yükselen aslan;
medya, yayıncılık, eğitimler, ticari konularla ilgili radikal kararlar gündemdeyken, dışarıdan beklenen finansal destekler, eşin kazancı, ödemelerle ilgili bütçe kontrolünde zorlanma öne çıkıyor. İş ve kariyerde süpriz gelişmeler söz konusu, taşınma yer değiştirme, eş ve ortakla ilişkilerde zorlanmalar mahkemelerle ilgili gündemler öne çıkıyor.

yükselen başak;
ayın 25’ine kadar yönetici gezegeniniz retro, ödemeler, eşin kazancıyla ilgili gelişmeler, eş, ortak veya partnerin hayatındaki maddi konulardaki sorunları çözüm fırsatı öne çıkarken, 10 Nisan civarında hayatınızdaki kişilerle ilgili sorumluluk ve kararlar, sağlığıyla ilgili gündem ve yer değişimi olasılığı konuşulabilir. Yurtdışı konular, ticaret, akademik eğitimlerle ilgili süpriz gelişmeler yüz güldürücü olabilir.

yükselen terazi;
8 Nisan’da gerçekleşen Güneş tutulması ile önümüzdeki altı ay içinde uzun vadeli ilişki ve ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu dönemde hayatınıza giren kişiler uzun süre birlikte olacağınız yardım ve destek alacağınız kişiler olacaktır. Sağlık konusuna dikkat. 26 Nisan’a kadar yeni ilişkiler, taşınma ve davalarla ilgili kararlar için erken.

yükselen akrep;
yeni bir işe başlamak fırsatı söz konusuyken, çocuğunuzla ilgili kararlar alabilirsiniz, spor kazalarına ve ilişki sorunlarına dikkat. Yeni bir ilişki ve ortaklıklar başlayabilir, mevcut ilişkinizde evlilik kararı alınabilir. Eşinizin hayatındaki bir gelişme sizin hayatınızı değiştirebilir. Ev değiştirme, ebeveyn sağlığı ve kendi sağlığınıza dikkat.

yükselen yay;
hobiler, yatırımlar ve çocukların hayatıyla ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Eski hobilere yeniden başlamak, eski aşkın geri dönüşü, çocukların hayatında eğitim, evlilik vs. tamamlanamamış konuların netleşmesi öne çıkarken, sağlığınız ve ebeveyn sağlığıyla ilgili gündemler meşgul edebilir. Dolunayla kadersel bir yüzleşme yaşayabilir ya da bir gerçeği öğrenebilirsiniz.

yükselen oğlak;
Güneş tutulması ile önümüzdeki altı ay içerisinde aile hayatı, ev alım-satım, taşınma, ev ve aileyi ilgilendiren konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklarınız ve yatırımlarda ve bebek sahibi olma gibi güzel sürprizler söz konusu olabilir. Yeni bir grup aktivitesine girme, ilişkilerde yoğunluk, sosyal hayatınızda ve arkadaş çevrenizde değişim yaşayabilirsiniz.

yükselen kova;
Seyahatlerde gecikme ve problemler, kardeşlerle iletişim sorunları olabilir. Yakın çevrenizde eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz veya çocuklar ve yakın çevrenin hayatlarındaki engel, gecikme öne çıkabilir. Ev ve aileyle ilgili beklenmedik durumlar, maddi konularda sıkıntılar yaşanabilir, dolunayla birlikte, kariyer alanında tamamlanma, boşanma, evlilik gibi konular gündeme gelebilir.

yükselen balık;
maddi kazançlar ve sağlıkla ilgili mücadele gündemi öne çıkarken, yakın çevre, kardeş ve kuzenlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Dolunay ile birlikte yurtdışı konular, seyahat ve eğitim, sınavlar, uzak akrabalarla ilgili durumlar veya hukuki konularda tamamlanma yaşayabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, medya yazılı sözlü iletişim konularında planlar söz konusu.

isar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara