Pluton Oğlak burcunda!

Pluton Oğlak burcunda!

 Pluton Oğlak burcunda!

11 Haziran Pazar günü en ağır gezegen Pluton gerileyerek oğlak burcuna giriş yapıyor. Chiron/Mars orta noktasında ve Chiron’un 19 derece gibi kritik yerleşimdeki aksıyla Dünya ve Türkiye üzerinde oldukça ses getirecek olaylara gebe etki, akrep burcunun yönetici gezegeni ve Güney düğüm akrebi deneyimlediğimiz son 1,5 yıl içindeki en karanlık yüzünü göstereceği bir zaman dilimine giriliyor. Dünya’da savaşların enflasyonun, kıtlığın daha yoğun olacağı, ekonomik etkilerinin zorlu olacağı dönemleri ifade etmekte.

16 Temmuz’da Güneş’le karşıtlık yapacak, 23 Temmuz civarında Ay düğümleri, Pluton, Chiron ve güneş ile birlikte grand cross yaparak gerilimli bir gökyüzü etkisi gündem olacak, 28 Temmuz’da güneş-pluton karşıtlığı ve pluton venüs 150’lik açısı liderlerin sağlığıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir, 11 Ekim’de retro’dan çıkacak, ardından 21 Ocak 2024 günü tekrar kova burcuna giriş yaparak Güneş ile kavuşum yapacak. Stagflasyon ve piyasalardaki durgunluk etkisinin hissedileceğinin altını çizmekte.

Oğlak’taki etkisinin daha çok iş, ekonomi, finans alanındaki yıkımlar, kısıtlamalar, büyük şirket ve bankalarla ilgili iflaslarıyla yaşanacağı bu dönemde, kritik etkiler söz konusu. 21 Ocak 2024’te ise Türkiye haritasına göre, 4-8 hattını tetiklemekte, dış borçlarla ilgili gündemler, dışarıdan beklenen finansal desteklerdeki yükseliş, otorite figürleri, siyasi liderlerin sağlığıyla ilgili önemli gündemler öne çıkıyor.

Uranyen sistemde bakıldığına Güneş/pluton/Oddyseus kardinal aksındaki tetiklenme, göçmen krizinin büyümesini, mars/uranüs orta noktasındaki yerleşimiyle ani gelişen otorite figürlerinin sağlığıyla ilgili yurtdışı bağlantıların öne çıkacağını ifade etmekte.

Bu fragmanın vizyonunu Ocak, Temmuz ve Ekim 2024 tarihlerinde göreceğiz.

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

İsar,cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara