TEMMUZ AYINDA ASTROLOJİK ETKİLER

TEMMUZ AYINDA ASTROLOJİK ETKİLER

 TEMMUZ AYINDA ASTROLOJİK ETKİLER

Mars, 10 Temmuz tarihine kadar Aslan burcunda kalan Mars, Başak burcuna geçiyor. Yoğun mücadeleli ve dikkat çekici şekilde kendimizi ifade edeceğimiz bir döneme giriliyor.Ardından yengeç burcunda ilerleyen Merkür’de 11 Temmuz’da Aslan burcuna geçecek. İletişim, yazılı sözlü konular için oldukça iddialı olunacak bir dönem.

Aşk ve para’dan sorumlu gezegenimiz Venüs’te ay boyunca Aslan burcunda kalacak. Özellikle Yay, Aslan, Koç, ikizler, terazi ve kova burçları bu gökyüzü kombinasyonundan güzel etkileniyorlar. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir dönem olarak 23 Temmuz – 5 Eylül tarihleri arasında Venüs retrosundayken yapılamamış iş bağlantıları, kar elde edilememiş konulara tekrardan ele alıp parayı doğru yönlendirme, ilişkilerde sorunlu giden konuları şifalandırma, yarım kalan proje, yazılı sözlü çalışmalar, sunumlar için oldukça fırsatlı ve kullanılmasında yarar olan bir dönem, ancak eski ve bir şekilde yarım kalan ilişkilerden haber alınabilir orada yeniden başlamak adına gökyüzü desteklemiyor düz harekete geçtiğinde pişman olacağınız dialoglara girmemenizde yarar var. Ticari işlemler, alım-satım, yatırımlar, iş anlaşmaları, estetik ameliyatlar, evlilik, nişan, söz, yeni bir projeye başlama konusunda engel çıkabilir, parayı yönetme konusunda oldukça dikkatli olmanız ve Venüs retrosunun bitimini gölgeli günleriyle birlikte eylül ayı sonlarını beklemeniz daha doğru bir hamle olacaktır.

Gökyüzünün büyük iyicili bereket gezegenimiz Jüpiter, ay boyunca Boğa burcunda hareket edecek ve toprak, gayrimenkul gibi değer atfettiğimiz konularda kar getirecek etkide olacak.

Satürn balık burcunda 17 Haziran-14 Şubat 2026 tarihine kadar devam edecek. Ve yöneticisi olan bereket sembolü Jüpiter’in elinde bir Satürn, bize hayatımızda kalıcı kılmak istediğimiz konular her ne varsa, duygulardan muaf mantık yoluyla karar alındığında başarının geleceğinin altını çizmekte. Aynı zamanda sulardan gelebilecek hastalıklarda çoğalma, deniz kirliliği, ishal salgınları, zehirlenmelerin ve böceklerin, sivrisineklerin çoğalacağı bir zaman dilimine giriliyor.

Güneş, 23 Temmuz itibariyle Aslan burcuna geçecek. Bu da demek oluyor ki gökyüzünde ateş etkisinin arttığı bir dönem, orman yangınları, aşırı sıcaklıklara, kalp, tansiyon hastalıklarına dikkat edilmeli.

17 Temmuz tarihinde saat 21:32’de 24 derece Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Oğlak, koç, yengeç ve terazi’lerin yeni adımlar atma zamanı.

İsar cap Uranyen&Karma Ast.
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara