Türkiye Cumhuriyeti 100. yıl gökyüzü etkileri

Türkiye Cumhuriyeti 100. yıl gökyüzü etkileri

 Türkiye Cumhuriyeti 100. yıl gökyüzü etkileri

29 Ekim 1923 yılında 5 derece Akrep burcundayken kurulan Türkiye haritasının 100. yıl girişine bakıldığında 23 kasım 2023’ten itibaren Satürn termine girildiğini görmekteyiz mundane olarak Satürn teması; Hükümet ve icraatları, kamu kuruluşları, madenciler, ziraat, yaşlılar, ölüm oranları, kıtlık-kuraklık, devlet yasakları, mali konular, büyük köklü kuruluşlar, ölümcül salgın hastalıklar, ulusal matemler, toprak sahipleri, çiftçiler, madencileri ifade etmekle birlikte 5. ev konumuyla gençler, çocuklar, eğitimler, öğretmenler, yatırımlar, sınavlar, sanatsal, spor aktiviteleri ve kültürel faaliyetlerin yapıldığı platformlar, halka açık mekânlar. Parklar, bahçeler, meydanlar, genç popülasyon, doğum oranı, ülkenin genç nüfusu, çocuklar, ülkenin ünlüleri, elçiler borsa ve spekülatif piyasaları ifade etmekte.

Tüm bu alanlardaki karmik sınav Türkiye’nin gündemini meşgul ederken, Solar ark dönüşüne bakıldığında, SA Satürn Natal haritadaki 2. evinde bulunan Cupido’ya sert açı yapmakta, bu anlamda mili servetler, ekonomi, milli hazine ve ülkenin mali kaynakları, finansal işlemler, finansal sistem, para piyasaları, ülke kaynakları ülkenin satın alma gücü, bankaları, menkul değerler ve satılabilir mallar, kişisel mülkiyet, servet, yatırımcılar, yatırımları zorlayıcı etkiyi çalıştıracak.

Tutulma kuzey bendinde jüpiter’yen etkide, sorunları çözüm bulma amaçlı büyütüyor olacak. Sheratan ve Alphirk yıldızlarıyla kavuşumdaki Ay tutulması, jüpiter/mars/pluton orta noktasında icarus ile aks çalıştırmakta, geçmiş hesaplaşmaların öne çıktığı gündemi oluştururken, gözü kara ve dürtüsel hareket edildiğinde ilişkiler ve maddi kayıplarla ilgili oluşacak tehlikeleri göz ardı etme sorunu da söz konusu olacaktır.

Bireysel haritalarda 5 ve 28 derece akrep, boğa, aslan- kova 20 derece, yay, ikizler, balık ve başak-13 derece terazi, koç, yengeç ve oğlak’ta planetleri olanlar ve 5 ekim, 5 mayıs, 5 ağustos ve 5 şubat doğumlular bu tutulmadan güçlü şekilde etkileniyorlar.

Yükselenlere göre;

Yükselen koç; alacaklar borçlarla ilgili bütçe dengeleme, yeni kazanç kapıları, taşınabilir değerli mallar, arabayla ilgili gündem, sağlıkla ilgili gündem şifalanma söz konusu.

Yükselen boğa; genel sağlık ve fiziksel görünüm, ilişki dengeleri, eş, ortakla ilgili yeni gündemler, yeni iş bağlantıları, kilo kontrolü, evlilik kararı söz konusu.

Yükselen ikizler; bağımlılıklardan kurtulma, şifa çalışmaları, kirayla ilgili gündemler, evcil hayvanlarınız, gizli düşmanlıklar, kayıplar, hastane, hapishane gibi kapalı alanlarla ilgili konular, yanız kalma arzusu öne çıkıyor.

Yükselen yengeç; yeni gruplar, geleceğe dair yeni iyimser planlar, sosyal çevrenin genişlemesi, kariyer kazançlarının artışı söz konusu.

Yükselen aslan; iş ve kariyer, toplumsal statü ve vizyonunuz, annenizle ilgili konular, çocuklarınızın çalışma hayatı, sağlığı, eş ve ortağınızın ailesi, gayrimenkuller, tadilat, taşınma gündemleri.

Yükselen başak; akademik ortam, eğitimler, yurtdışı konuları, yabancılar, seyahatler, iletişim, basın yayın, hukuki konular, hayatınızı değiştirecek önemli kararlar gündemi.

Yükselen terazi; eş ve ortaklı işlerin kazancı, ödemeler, vergi, borç, nafaka, miras, dışarıdan beklenen finansal konular, ameliyat ve yatırımlarla ilgili konular gündeme geliyor.

Yükselen akrep; eş ve iş yaptığımız kişilerle ilgili farkedeceğimiz konular, açık düşmanlıklar, davalar, çocukların eğitimi, genel motivasyonumuz, anlaşmalarla ilgili konular söz konusu.

Yükselen yay; çalışma hayatı ve ortamı, sağlığımız, kiracılar ve kirayla ilgili konular bilinçaltımızı etkileyen sorunlar, şifa çalışmaları, evcil hayvanlarımızla ilgili gelişmeler söz konusu.

Yükselen oğlak; aşk hayatı, çocuklarla ilgili gelecek kararları, hobiler, yetenekler, sosyal çevre, kariyer çevreleriyle ilgili gelişmeler, işten kazançlar, gelecek hayalleriyle ilgili gelişmeler söz konusu.

Yükselen kova; gayrimenkul alım-satım, kiralama, aileyi ilgilendiren konular, baba sağlığı, şehir veya çalışma alanı değişikliği, eşin işi, toplumsal statüsü, çocukların gizlediği konular, kariyerle ilgili mücadele söz konusu.

Yükselen balık; eğitim, basın, yayın, medya, yazılı sözlü iletişim, yakın çevre, uluslararası ilişkiler, seyahatler, araba alım-satım, sağlıkla ilgili konular öne çıkıyor.

isar, cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara