VENÜS VE MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA

VENÜS VE MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA

 VENÜS VE MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA

İlişki ve paranın, değerin planeti Venüs 17 Haziran-11 Temmuz arasında yengeç burcunda seyrederken, Aynı gün iletişim, sınavlar, ticaret, anlaşmalar, sözleşmeler, aileyi ilgilendiren gündemler, eğitimler, çocukları ifade eden gezegen Merkür ile kavuşum yapacak. Merkür 2 Temmuz’a kadar yengeç burcunda ilerlerken, özellikle 22 Haziran oğlak dolunayıyla birlikte etki aktifleşerek, evlilik, söz, nişan, ticari anlaşmalar ve sınav seçimleriyle ilgili gündemin yoğunlaşacağını ifade etmekte.

An haritasındaki circe, poseidon, uranüs/mars orta noktasında ve eurydike ile aks çalıştıran iki planet, hayatımızda önemli kararların etkisinin başlayacağını, betelgeuse ile etkileşimdeyken, özellikle kadın figürlerinden, yardım, onay ve destek alınarak güzel ve olumlu etkilerin devreye girdiğini ifade etmekte.

Yengeç, akrep, balık, başak, boğa, oğlak burçlarının güzel ve olumlu etkiler alacağı dönem, yay, aslan, koç, ikizler, terazi ve kova burçlarının ise biraz daha mücadeleli gündemleri olacağına, 29 Haziran’a kadar süreçte zorlanıldığında, fırsatlı etkinin 15 Kasım’a kadar ikinci bir şans faktörünün öne çıkacağını ifade etmekte.

isar cap, Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara