5 Eylül haftası burçlar

5 Eylül haftası burçlar

 5 Eylül haftası burçlar

Yükselen koç;
Bu hafta balık burcu dolunayıyla ve venüs başak burcu geçişiyle birlikte 5 eylülden itibaren oldukça yoğun bir zaman dilimine giriliyor. Odağınız çalışma ortamız ve ortaya çıkardığınız işler olacak. Bazı insiyatifinizin dışında gelişen konularla ilgili belirsizlikler yaşanabilir, akışa bırakmak size iyi gelecektir. Başkalarınıza faydalı olmak, kreatif projeler üretmek için oldukça olumlu bir zaman dilimi. Ayak damar sağlığınıza kronik rahatsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Seyahatler ve iş bağlantılarının yoğunluğu ve mental yorgunluk dikkat çekici ancak, merkür retrosu başlangıcıyla, eş, ortaklar, bire bir iş yapılan kişilerle ilgili geçmiş konuların gündeme geldiği bir hafta olarak öne çıkıyor.

Yükselen boğa;
Odağınız bu hafta, yatırımlarınız, çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz olacak. Balık dolunay’ı arkadaşlık ilişkilerinizdeki krizli konuları akışa bırakacağınız, bazı farketmediğiniz durumların ortaya çıkacağı bir zaman dilimi olacak. Gelecek planlarıyla ilgili bazı idealize edilen konularda neyi yapıp neyi yapamayacağınızı ön görebilirsiniz. Gerilemeye başlayan merkür zamanında, iş ve çalışma ortamındaki krizli iletişime dikkat etme gereği öne çıkıyor.

Yükselen ikizler;
Bu hafta odağınız, Venüs’ün başak transitiyle birlikte ev, aile ve ebeveynler, yuvanızı ilgilendiren konular olacak. Mars burcunuzda ilerliyor, bireysel kararlar, dış görünüş, sağlıkla ilgili gündem öne çıkmakta olacak. 10 Eylül’deki balık burcu dolunayı, iş ve kariyer alanınızdaki ve toplumsal vizyonunuzla ilgili gündemin netleştiği bir zaman dilimi, evlilik kararı alabilir, iş değiştirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür, terazi burcunda geriliyor. 10 eylül – 2 ekim arası çocuklar, yatırımlar, aşk ilişkilerinizle ilgili engeller, geçmiş konuların tekrar gündeme gelişi, ayrılan partnerin geri dönüşü veya kontaklarınız öne çıkabilir yatırımlarda istenilen sonuçları almamaya veya yatırımlarda karar değişikliğine neden olabilir.

Yükselen yengeç;
5 eylülde Venüs başağa geçiyor olacak hem ilişkilerde olumlu hem maddi kazançlar konusunda olumlu bir döneme giriliyor. Araba alım-satım, yakın çevreyle iş planları olabilir. ikizler burcundaki ilerlemesi, Mars’ın insiyatifinizin dışında gelişen ve farkında olmadığınız bazı olayların gündeme gelmesi, dedikodular, gizli düşman faaliyetlerini öne çıkarıyor, sağlığa dikkat etmekte yarar var kronik problemler tetiklenebilir. 10 Eylülde balık burcunda bir dolunay var. Yurtdışı konular, akademik eğitimler, ticari kontaklar, hukuki konular, yayıncılık, medya, satış, pazarlama konularıyla ilgili kararlar alınabilir. Merkür retrosu 10 eylül – 2 ekim arası, ev, aile alanınızda geriliyor. Karar değişiklikleri, sözlerin tutulmaması veya yanlış anlaşılmaya çok dikkat edilmeli.

Yükselen aslan;
5 eylülde Venüs başağa geçiyor, maddi kazançta hesap kitap yapma, daha mantıklı harcama konusu öne çıkıyor. 10 Eylülde balık dolunayı gerçekleşiyor. Ortaklı paralar, banka kredisi, miras, nafaka gibi dışarıdan beklenen finansal desteklerle ilgili mücadele söz konusu olacak. Mars ikizler burcunda seyrediyor, sosyal medya platformu, gruplar, kollektif aktiviteler içinde yoğun bir gündeminizin olacağını ifade etmekte. Merkür 10 eylül-2 ekim arası Terazi burcunda retroya giriyor. Eğitimler, iş anlaşmaları, yolculuklar, yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla ilgili geçmiş gündemin netleşmesi söz konusu, retronun son günlerinde, venüsle kavuşum yapan ve maddi kazanç alanında gerileyecek olan merkür, maddi hak edişleri elde etme konusunda engel ve zorlanmaları işaret etmekte.

Yükselen başak;
Bu hafta odağınız, bireysel motivasyonlarınız, sağlığınız, çevreniz, dış görüşünüz olacak. 5 eylülde sizin burcunuza geçiş yapacak olan Venüs ilişkilerde şeytan tüyü etkisini veriyor olacak. Gerek dış görünüş gerekse maddi kazanç konusunda da şanslı bir döneme giriliyor. Mücadele gezegeni mars ikizler burcunda ilerlemekte, sizin iş ve kariyer alanındaki yoğunluğun arttığı bir zaman dili özellikle iletişim, eğitim, ticari konularla ilgili çifte fırsatların sahibi olacağınızı ifade etmekte. 10 eylülde balık dolunayı gerçekleşiyor. Sizin için olumlu bir zaman dilimi. Ortaklıklar, bire bir iş yaptığınız insanlar, evlilik konusunda fırsatlar öne çıkıyor. Merkür retrosu 10 eylül-2 ekim arası terazi burcunda geriliyor olacak. Burası sizin maddi kazanç eviniz. Bu konularda daha önce düşünüp hayata geçiremediğiniz konularla ilgili şimdi maddi kazanç sağlama zamanı olacak.

Yükselen terazi;
Bu hafta odağınız yani 12. Ev konuları olacak. Kollektife yapılan yardımlar, okul, hastane gibi kapalı yerlerdeki faaliyetleriniz, insiyatifinizin dışında gelişen gündemler ve kronik sağlık problemleri öne çıkabilir. Arkadan yapılan gizli saklı işler ve gizli düşmanların faal olduğu bir zaman dilimini ifade etmekte. 5 Eylülde yöneticiniz Venüs başak burcuna geçiyor olacak. Gerek maddi konularla ilgili, gerekse özel hayatınızla ilgili kimseyle paylaşmak istemediğiniz planlar içinde olabilirsiniz. 10 eylülde balık burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. İş ve çalışma ortamı, çalışanlarınız veya birlikte çalışılan kişiler, sağlığınız, evcil hayvanlarınız ve günlük rutininizle ilgili karar alma durumu öne çıkıyor. Ayak damar sağlığının hassas olduğu bir zaman dilimi olabilir. Mars ikizler burcunda seyrediyor bu da sizin yurtdışı konular, akademik eğitimler, varsa hukuki konular ve uzaklarla ilgili yoğun mücadelenizin olduğunu göstermekte. Merkür retrosu 10 eylül-2 ekim arası terazi burcunda geriliyor. Eş, ortaklar ve partnerle olan ilişkilerde gerilimler söz konusu olabilir.

Yükselen akrep;
5 eylül haftası odağınız, sosyal alanlar, arkadaşlar, grup aktiviteleri, medya platformundaki işleriniz, etkinlikler olacaktır. 5 eylülde Venüs başak burcu transferiyle, grup arkadaşları içinde olumlu paylaşım ve iletişimler, yeni bir ilişkiye başlama durumu söz konusu olabilir. 10 eylülde balık burcundaki dolunay yatırımlar, çocuklar, hobiler ve özel ilişkinizle ilgili konunun netlik kazandığı bir zaman dilimini ifade etmekte. Aynı gün başlayacak Merkür retrosu 2 ekime kadar terazi burcunda olacak. Arka planda olan olaylarla ilgili pasif agresif hissedeceğiniz, inzivada olacağınız bir dönem. Yazı yazmak, eğitim alma verme konusu, gizli düşmanların dedikoduları, sağlık konularının tetikleneceği bir zaman dilimini ifade etmekte.

Yükselen yay;
Bu hafta odağınız, iş ve kariyer konuları, toplumsal vizyonunuz, bir ilişkiniz varsa evlilik kararları olacak. 5 Eylülde venüsün de başak seyriyle birlikte, gerek iş ve kariyer, gerekse ilişkilerle ilgili seçici ve analitik olacağınız bir zaman dilimine giriliyor. 10 Eylüldeki balık dolunayı, evi ve aileyi ilgilendiren kararlarda netlikler yaşayacağınızı ifade etmekte. Aynı gün terazi burcunda retroya giren Sosyal alanınızda gerileyecek Merkür, arkadaşlar ve gruplar arasında yanlış anlaşılmaların olacağı bir zaman dilimine dikkat çekiyor, geçmiş konuşmaların tekrar gündem olacağı bir zaman dilimine işaret etmekte. Olumlu anlamıyla baktığımızda, burası aynı zamanda gelecek planlar evi olduğu içinde, geçmişte yapmak isteyipte bir türlü gerçekleştiremediğiniz planlarınızla ilgili konuları tekrar ele alacağınız bir dönemi işaret etmekte. Buna sosyal medya platformundaki işleri de dahil edebiliriz.

Yükselen oğlak;
Bu hafta odağınız eğitimler, reklam, satış, pazarlama, ticari işler, yurtdışı kontaklar, uzaklarla ilgili konularınız varsa hukuki konular olacak. 5 eylülde para ve aşk gezegenimiz venüsün başak burcuna geçişiyle birlikte, bu konulara daha titizlikle eğilip uğraşacağınız ve buradan olumlu etkiler alacağınız bir zaman dilimine giriliyor. 10 eylülde balık dolunayı gerçekleşiyor, sizin için şanslı bu ayki uğraştığınız konularla ilgili başarılı olacağınız bir zaman dilimi özellikle ilk haftası olumlu geri dönüşler alınabilir. Aynı gün Merkür terazi burcunda retroya giriyor, iş ve kariyer alanında engellenmiş ve başarılamamış işlerle ilgili şimdi başarı fırsatı geliyor, yeni bir projeden ziyade geçmiş yarım kalan konulara eğilme zamanı. Başvurduğunuz iş görüşmesinden geri bildirim alabilir, yarım kalan işlerinizle ilgili netlik kazanma dönemine giriliyor.

Yükselen kova;
Bu hafta odağınız, borçlar, alacak-verecek konuları, krediler, dışarıdan beklenen finansal destekler, eşin maddi kazancıyla ilgili konular olacak. 5 eylülde venüsün başak seyrine başlamasıyla birlikte, bu konularda detaylıca hesap yapacağınız bütçe dengesini korumak isteyeceğiniz bir döneme giriliyor.10 eylülde balık burcunda bir dolunay var, özellikle ilk günler etkili olmakla birlikte 15 güne yayılan etkiyle gelen paranın erimesi, aşırı para harcama, alma-verme dengesini kurmakta zorlanma, para kayıpları öne çıkıyor. Aynı gün Merkürün terazi burcundaki retrosunun başlamasıyla birlikte, geçmişte yarım kalmış, yurtdışı konular, eğitimler, uzaklarla ilgili ticari konular, hukuki konular netlik kazanmaya başlıyor.

Yükselen balık;
Bu hafta odağınız, eşle, ortaklarla, bire bir iş yapıp muhatap olduğunuz kişilerle olacak. Yeni iş bağlantıları kurabilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Venüsün 5 eylülde başak seyrine başlamasıyla birlikte, eş ve partnerin sağlığı, ilişkileriniz önem kazanacak. Fedalakarlık yapmak zorunda olduğunuz bazı konular gündeminiz olabilir. 10 eylülde sizin burcunuzda bir dolunay var, özellikle ilk hafta, bireysel sağlığınız, motivasyonlarınız, ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir zaman dilimi olarak öne çıkıyor. Aynı gün Merkürün terazi burcunda retrosu başlıyor, eşin kazancı, ödemeler, banka işlemleri, nafaka, burs, miras konularında gecikmeler, engeller veya yetersizlikler söz konusu olabilir.

İsar, cap/Asa/Kbo
Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara