6 TEMMUZ SİRİUSYEN YENİ AY

6 TEMMUZ SİRİUSYEN YENİ AY

 6 TEMMUZ SİRİUSYEN YENİ AY

6 Temmuz 2024 saat:01:57’de yengeç burcunun 14 derecesinde bir yeni ay oluşuyor. Yeni ay sirius sabit yıldızıyla kavuşumda, Yay burcu duad’ında, ceres ile karşıt, mars ve retro satürn’den destek alan gökyüzü kombinasyonu, hades ve kronos transneptünyeniyle kavuşum halinde, lachesis ile sert açıda gerçekleşmekte. Yükselen derecesinde Menkar sabit yıldızı, yöneticisi Venüs Mars ve Uranüs’le sekstil açısı oluşmakta.

Mars’ın Nisan 2024 Koç Güneş tutulmasını tetikliyor olması önemli hayatsal kararları, kadersel hak edişlerin alınabileceğini ve bir yıllık etkisinin süreceği kararların alınacağını ifade etmekte. Güneş ve Ay’ın yücelim yöneticisi Jüpiter 9° İkizler’de Aldebaran sabit yıldızı üzerinde ve birinci evde olması dürüstlük sayesinde ticarette başarı kazanmayı ifade ediyor.

Su elementinin baskın olduğu Yeni ay haritasında, yücelme yöneticisi Jüpiter’in ikizlerde Ay düğümlerinden dirsek açı aldığını görmekteyiz. Gelecek planlarıyla ilgili özellikle aile kurmak, yeni iş kapılarının açılma fırsatının olduğu etki söz konusu. Sirius’un ufak adımları dahi verimli hale getirerek kişinin yaşamına olumlu bir şekilde yansıma şansı verecek, eğer olumlu etkiler altındaysa bu sabit yıldız kişiye yüksek makam, itibar ve azim kazandıracak, bireysel haritalardaki etki olumsuz açılar altındaysa gereksiz hırs yaptırabilir.

14 derece oğlak, yengeç, koç ve terazi burçları
7 derece ve 29 derecedeki aslan, kova, boğa ve akrep burçları
22 derece ikizler, başak, balık ve yay burçları birincil derecede etkileniyorlar.

Yükselen koç:
Ev ve aileyle ilgili yeni kararlar, taşınma, evi düzenleme, tadilat, ebeveyn sağlığıyla ilgili kararlar, ev alma gayrimenkule yatırım kararı alabilir, ticaretle iş yaptığınız yerlerde maddi hak edişleri almakta zorlanabilir yeni bir sistem getirebilirsiniz, çocukların hayatında güzel gelişmeler söz konusu.

Yükselen boğa:
yeni eğitimler, ticari kararlar, kardeşlerin hayatında önemli başlangıçlar, fikir, plan ve projeler gündeminizi meşgul edebilir. Bir şeyi sonlandırmaya karar verebilir, anlaşmalarınızı bitirebilirsiniz. Araç alım-satımı kararı olabilir. Ticarette manipülatif etkilere dikkat.

Yükselen ikizler:
yeni para kazançları, bütçeyi dengeleme, yeni arkadaşlar, gelecekle ilgili yeni planlar söz konusu. İş hayatınızda ve parasal konularda beklediğiniz sonuçlar gelmeye başlayabilir. Birikimleriniz varsa yatırım kararı alabilirsiniz.

Yükselen yengeç:
genel sağlıkla ilgili şifalanma, dış görünümle ilgili değişiklikler, diyetle ilgili yeni kararlar alabilir, kariyer hayatınızda terfi veya önemli bir göreve getirilebilirsiniz. Kendi işinizi kurabilir, daha iyi şartlarda yeni bir işe başlayabilirsiniz. Toksik ilişkiniz varsa bitme kararı alınabilir.

Yükselen aslan:
İdeallerinize ulaşmak ve yeni başlangıçlar için hazırlık sürecine giriliyor. Zararlı alışkanlıklardan ve geçmiş krizli bir sürecin bitme zamanı, bunalımlardan özgürleşebilir, manevi konuda gelişebilirsiniz. Sezgileriniz artabilir, okült konulara ilgi duyabilirsiniz.

Yükselen başak:
Önemli gelecek planları zamanı. Çalışma ortamında değişimler olabilir. Yeni aktiviteler, hobilere başlayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinde ikinci alternatif öne çıkabilir veya kararlar değişebilir, eğitimler ve akademik alanla ilgili stabilize olma, konumu koruma söz konusu. Sosyal aktiviteler, toplantı ve kutlamalar yoğunlaşıyor.

Yükselen terazi:
Yeni hedefler zamanı, toplumsal vizyonunuzla ilgili önemli kararlar dikkat çekici başarılara neden olabilir, işe başlama, evlilik, söz ve nişan gibi konular öne çıkabilir. Sosyal imajınızdaki değişim dikkatleri üzerine toplayabilir. Bir yakınızın hayatında önemli bir rol oynayabilirsiniz.

Yükselen akrep:
Eğitimleriniz ve bilgileriniz dikkat çekici başarılara imza atabilir. Şehir dışı veya yurt dışına çıkabilir, eğitim alabilir veya ticari bağlantı kurabilirsiniz. Hukuksal, bürokratik işlerinizi halledebilir, akademik kariyerde yükselebilirsiniz. Hakkınızın yendiği bir konuda ilahi adalet yerini bulabilir.

Yükselen yay:
Ödemeler, eşin kazancı ve dışarıdan beklenen finansal yardımla ilgili yeni kararlar alma ve başlangıçlar zamanı. Maddi sorumluluklarınız artabilir. Çocukların hayatıyla ilgili yeni başlangıçlar maddi harcamalar söz konusu.

Yükselen oğlak:
Süregelen ilişkilerde evlilik, nişan kararı, yeni bir ortaklı iş kararı, taşınmaya karar verebilirsiniz, süregelen toksik bir ilişki varsa ayrılma kararı öne çıkarken, Çalışma ortamını büyütme kararı alabilirsiniz. Bazı kurumlarla anlaşmalarınızın süresi dolabilir.

Yükselen kova:
Yeni bir işe başlayabilir, yeni girişimler yapmayı planlayabilirsiniz. Çalışma ortamı ve günlük hayatınızda çevrenizi güzelleştirebilir, sağlıkla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bedensel ve zihinsel olarak hassas bir dönem. Kendinizi çok yormamaya dikkat etmelisiniz.

Yükselen balık:
Yeni yatırımlar yapabilir, çocukların hayatında güzel başlangıçlar olabilir. Aşk hayatıyla ve yeni hobilerle ilgili güzel başlangıçlar yapabilir, ilişkiniz varsa evlilik kararları alabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz. Tatil planlarının olacağı, ebeveynler için bebek kararı alacakları bir zaman dilimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara