Ekrem İmamoğlu 2023

Ekrem İmamoğlu 2023

 Ekrem İmamoğlu 2023

2 Yıl 7 ay siyaset yasağı geldiği gün Ekrem İmamoğlu’nun Natal Güneş’i Retro ikizler Mars’ı ile tetikleniyor, bu etki iradeyi kullanmakta ve insiyatifi özgürce kullanmaktaki engel olarak öne çıkmakla birlikte, transit pluton tam natal Mc ile güneş aksında açıda, hedeflenen kariyer amaçlarıyla ilgili büyük engelleri ifade etmekte. Ancak 25 derecede yerleşimdeki boğa Merkür’ü Vulcanus ve cupido ile aksta, halka güçlü sözel ifadeler, etkili söylemler, söz ve vaadlerle kendini ifade etme enerjisi çalışıyor. Transit Satürn haritasındaki Venüs ve Hadesle hit yapmış, bu konfigürasyon, İmamoğlunun uğraşması gereken pürüzlerler, engel ve sıkıntılarla yüzleşme ve üstesinden gelmeye çabalarını ifade etmekte.

İlerletilmiş haritasında 10. evinde yerleşen güney aydüğümü, kariyerdeki bitişleri ifade ederken, Progres Yeni ay oluşumunun, 2 ay sonra yani 16 Şubat- Mart arasında kişinin kısıtlı şartlar ve süreçlerden özgürleşme mücadelesi, dünyaya iz bırakma ihtiyacında ve karar verme üzerine deneyim yaşayacağı bir zaman dilimi olarak öne çıkıyor.

2023 15 Mart, 13 Haziran ve 15 Eylül tarihleri civarında, yasakların mücadelesiyle ilgili tekrar bir gündemi oluşacak. 2023 yılında büyük planetlerin önemli yer değişimi Sayın Ekrem İmamoğlu’nun natal haritasındaki bakıldığında; 7 Mart’ta Satürn balık burcuna geçiyor, 5. ve 6. evlerindeki yoğunluk kişinin sağlıkla ilgili, çalışma hayatı, muhalefet gündemi ve gençlerle ilgili projelerinin aktifleştiği bir zaman dilimi olarak görülmekte. 17 Aralık 2022-4 Kasım 2023 arası rutin hayat, çalışma hayatıyla ilgili zorluklarla mücadele, engellerle uğraşılan bir döneme girildiğinin altını çizmekte. Satürn balık konsepti, mağdur olacağı etkiyi çalıştırabilir.

Mart ayı kendisi için yoğun gündemlerle dolu, yine 23 Mart itibariyle kova transitine başlayacak Pluton, 1 mayıs-11 Ekim 2023 arası gerileyerek Oğlak burcuna geri dönecek ve tutulmalar kişinin haritasında Temmuz ayından sonra bu yıl 1-7 aksında oluşacak, açık düşmanlarla mücadele söz konusuyken, yer değişimi, bir sonraki adıma hazırlık için projeler içinde olmak, izole kalma, tutukluluk kararıyla ilgili mahkeme uğraşları, verilecek tazminatlar bu yıl boyunca öne çıkıyor olacak. 2023 yaz boyunca büyük planetlerin hepsi retroya giriyor. Kollektifi ilgilendiren konular, geçmiş dönem muhasebesi söz konusu olurken, siyaset yasağıyla ilgili konunun aklanma buradaki bitiş ve tamamlanma durumları söz konusu olabilir.

20 Nisan 2023 Güneş Tutulması jüpiter etkili, 29 derece koç burcundaki tutulma, mücadelenin son safhalarını ifade etmekte, An yöneticisinin Aldebaran’la konumu, Cesaret, atılım, öncülük, yüksek mevkilere ulaşma, askeri alanda veya diğer çeşitli alanlarda rütbe, şan, şeref gibi üstünlükler, etkili ve güzel söz söyleme yeteneği, doğruluk, bütünlük, cesaret, heyecan, dürüstlükten dolayı başarı elde etmeyle ilişkilendirilir. Önemli bir dönüm noktasına işaret etmekte.

18 mayıs 2023 civarı kritik bir hafta, gökyüzündeki pluton-mars karşıtlığının aydüğümlerine karesiyle birlikte büyük kare görünümü, İmamoğlu’nun haritasında özellikle 2-8-10-5 aksı üzerinde yerleşmekte, Transit güneş, 8. evindeki Satürnüyle etkileşimde, kritik bir karar haftasında olunduğu görünüyor. Dial haritada, Natal venüs/Satürn orta noktasından geçen Transit Güneş, Aydüğümler, Natal haritada admetos ile etkileşimde, transit hades/venüs kronos’un natal haritadaki chironu tetiklediği görülmekte. Ez cümle, Sayın İmamoğlunun bu dönemde otorite figürleri tarafından verilecek kararlarla ilgili gündem öne çıkıyor.

Ancak gökyüzünün büyük iyicili Jüpiter’in boğa transiti 16 Mayıs 2023’te başlayacak, bu etki Natal haritasındaki, 8. eviyle ilgili gündemi öne çıkarırken, mahkeme sonuçları, yapılacak işbirliklerinin olumlu anlamdaki kazançlarıyla ilgili gündem söz konusu olabilir, dial harita; Transit jüpiter ve Pluton İmamoğlu natal haritasındaki Mars ve Aydüğümlerini tetiklemiş, burada güçlü mücadeleler, bireysel anlamda olumlu gündem ve başarı elde etme durumu söz konusu.

İsar, Cap crtf.
Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara