İlişkilerde 8 yıllık dönem başlıyor

İlişkilerde 8 yıllık dönem başlıyor

 İlişkilerde 8 yıllık dönem başlıyor

Güneş ve Venüs arasında iki kavuşum İlki, 8 Ocak’ta Oğlak burcunda, Venüs’ün geri harekette olduğu, ilişkilerin şartlarını yeniden değerlendirdiğimiz ve gözden geçirdiğimiz bir dönemde gerçekleşti. İkincisi 23 Ekim’de Terazi’de gerçekleşecek ve ilişkiye tamam mı? devam mı? konusunda karar verdiğimiz bir anı ifade edecek. Venüs Yıldız Noktası 150 yıldır Terazi’de olmadığı için, bu nadir görülen bir kozmik olay ve önümüzdeki sekiz yıl boyunca aşk hayatımızı değiştirecek, dört yıl sonra, orta noktada hissetmeye başlayacağız bu sadece başlangıç olacak.

23 Ekim’de saat: 00:17’de meydana gelen Güneş ve Venüs’ün terazi burcundaki kavuşumu, 8 yıllık bir döngünün başlangıcını ifade etmekte, zira Venüs pentagram çizerek bir döngüsünü tamamlar, bu etkiyle birlikte terazi temasındaki ilişkilerin 8 yıllık dönemini başlatıyor olacak. 29 derece gibi kritik ve satürnyen bir doğadaki bu yolculuk, elini taşın altına koyma gereğini ve karmik etkilerle mücadele etme gereğini öne çıkaran bir temayı vurgulamakta.

Hermetik astrolojide 29 derece özel ilişkileri ifade eder. Aşk hayatı, buradaki sorunların masaya yatırılışı bir dargın bir barışık ancak her seferde orta yolu bulma çabasını çalıştıracaktır.

Sinodik döngü başlangıcı, dial haritasında Mars/admetos ve Pluton/vulcanus orta noktasına yerleşmiş etkiyi görmekteyiz. İlişkilerde aşırı tutku ve sahiplenicilik etkisi, marsiyen bir enerji ve ilişkide blokoj, soğukluk etkisini de çalıştıracak bu negatif tuzağa düşmemek oldukça önemli.

İLİŞKİ UYUM DANIŞMANLIĞI İÇİN FORMU DOLDURUNUZ


İsar,cap
Uranyen & Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara