Marilyn Monroe ölüm nedeni

Marilyn Monroe ölüm nedeni

 Marilyn Monroe ölüm nedeni

Yaşamıyla olduğu kadar ölümüyle hala kafada soru işaretleri uyandıran Hollywood starı, özel ilişkileri ve skandal birlikteliklerinin sırları kendisiyle birlikte mezara girdi. Rivayetler hükümetle ilgili gizli sırlara sahip olduğu ve bu yüzden öldürülüp intihar süsü verilmesiydi. Kennedylerle olan özel ilişkisi özellikle dönemin başkanı ile yakın ilişkisi hala bir bilinmezlik perdesi ardında.

Marilyn Monroe Natal haritasında;
Yükselen yöneticisi 10. evde direk olarak hedefe ve en tepeye oynayan bir yapıyı işaret ederken, yönettiği yerde oldukça güçlü konumdaki merkürün asc yöneticisi güneş ile kavuşumu zeki biri olduğunu yazılı sözlü işlerde ve oyunculuktaki yeteneğini ifade etmekte.
1. evdeki Aslan Neptün’ü sanatın içinde olanlarda çokça görülen bir kombinasyon,
Marilyn Monroe ölüm anı haritasında;
Ölüm evinin yöneticisi 7. eve yerleşmiş, ölümün eş, partner veya açık düşmanlar tarafından geleceğini ifade etmekte. Güney aydüğümü ve Retro Satürn kavuşumu ev içinde, karmik bir yerleşim, 7. evin yücelme yöneticisi Mars’ta gizli saklı olan konular ve insiyatif dışı gelişen olaylar, aynı zamanda gizli düşmanlar evine yerleşmiş. İkizler yerleşimi, eğer bir cinayet varsa birden fazla kişinin işin içinde olduğunu göstermekte.

isar cap uranyen&karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara