10-16 Ocak haftası Burçlar

10-16 Ocak haftası Burçlar

 10-16 Ocak haftası Burçlar

Yükselen koç: arkadaş ortamı, gruplarda fikirsel paylaşımlar ruhsal anlamda iyi gelecek. uzaklarla veya yurtdışıyla ilgili ticari kontaklar, akademik kariyerle ilgili, hukuki konularla mücadeleler öne çıkıyor. Yapılacak anlaşmalarda aldatılmalara, iş ortamındaki manipülatif etkilere yanlış anlaşılmalara, iletişim kazalarına, yapılan işlerde gözden kaçan konulara dikkat.

Yükselen boğa; ortaklaşa yapılan ticari işlemler ve ortak kazançlar konusunda, ödemeler, kredi, miras, nafaka gibi dışarıdan beklenilen maddi desteklerle ilgili yanlış hesaplara, banka işlemlerinde problemler olabilir. İş ve kariyer alanında yanlış anlaşılmalar, iletişim kazalarına, rekabet ve hırs gölgelerine düşülmemeli. Yurtdışı konular, ticari bağlantılar, hukuki konular, uzak yerler ve akrabalarla ilgili manipülatif etkileşim öne çıkabilir.

Yükselen ikizler; uzun vadeli kariyer hedefleri için mücadeler söz konusu. Yüklü ödemeler gündeme gelebilir ve bütçe dengesini bulmakta zorlanılabilir. Ortak paralar ve eşin kazancıyla ilgili önceden yapılmış borç yapılandırması veya kredi konuları odak noktanız olacak. Hukuki konular, uzaklarla ilgili kontaklar, ticaret, medya, eğitim, yayıncılık, uzak seyahatler gibi konularda engeller, gecikmeler yaşanabilir.

Yükselen yengeç; eş, partner veya ortağınızın maddi kazancıyla ilgili gecikmeler, problemler yaşanabilir. Ödemeleriniz varsa burada geçmiş bağlantılı bir sıkıntı gündeme gelebilir. Rutin hayatınızda veya çalışma ortamınızda agresif etkiler oluşabilir. İstediğiniz gibi randıman almakta zorlanabilir, takıntı yapabilirsiniz. Hukuki veya yurtdışı bağlantılı, eğitimle ilgili beklenilen bir haber varsa yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

Yükselen aslan; eşiniz, ortağınız ve bire bir iş yaptığınız kişilerle iletişiminizde doğru telaffuza çok dikkat edin. Yanlış anlaşılmalara, yanılmalara açık bir haftadasınız. Ortaklıklar, evlilikler, taşınmalar, iş anlaşmaları için uygun olmayan bir zaman dilimi. Yatırım yapma konusunda yanılmalara ve hatalara açık bir hafta, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili işleriniz varsa dikkat edin. Sanatsal aktiviteler veya sporsal faaliyetlerinizde enerjinizin düşük olduğu bir hafta.

Yükselen başak; 26 ocağa kadar, iş görüşmeleri, çalışma ortamında gecikmeler, iletişim kazaları, yanlışlıklar, küçük aksiliklere dikkat. Yeni işe başlamak, yeni eleman alımı, iş başvurusu için önerilmez. Ancak daha önce başlattığınız iş ve konuları tamamlama adına, yanlış anlaşılan konuların düzeltilmesi için olumlu bir hafta. Kendinizi enerjisiz hissettiğiniz bünyenizin zayıf olduğu bir zaman dilimi.

Yükselen terazi; özel ilişkinizde ve çocuklarınızın hayatıyla ilgili geçmiş konuların tekrar gündeme geldiğini görebilirsiniz.
Sorunların çözümü için fırsatı değerlendirebilirsiniz. Spor kazalarına dikkat edin. Yarım kalan sanatsal aktiviteleri bu dönem bitirebilirsiniz. Kardeşler, akrabalar, yakın çevre kişilerinden sağlık sorunları öne çıkabilir. Aile içinde manipülatif etkiler söz konusu, ebeveynler ve eşle inatlaşmalara gitmemeye özen gösterin.

Yükselen akrep; aile içinde ve ebeveynlerle eski konuların tekrar gündeme geldiğini görebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara ve iletişim kazalarına dikkat edin. Gayrimenkule yatırım yapma, taşınma, tadilat, eşya alımı, kiralama için bu hafta uygun bir zaman dilimi değil. Yatırımlarınız hayal kırıklığı yaratabilir, çocuklarınıza, aktivitelerinize harcamalarınız artabilir. Yakın çevre, kardeşler, akrabalarla ilişkilerinizde baskıcı olmamaya, yönlendirici davranmamaya dikkat edin.

Yükselen yay; yakın çevre, kardeşler, akrabalar, medya, dijital platformaldaki işleriniz, reklam, ticari konular, yazılı sözlü her türlü iletişim, seyahat ve eğitimler konularında aksilikler, yanlış anlaşılmalar, gecikmeler söz konusu olabilir. Aile içindeki kişilerin enerjisinin düştüğünü, bağışıklık sisteminin zorlandığını görebilirsiniz. Maddi kazançlarla ilgili hırs yapmamaya ve takıntı yapmamaya özen gösterin.

Yükselen oğlak; maddi kazançlarda engeller, aksilikler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle ilgili alacağınız haberlerde kafanız karışabilir. Seyahatler, eğitimler, ticari konular, iş anlaşmaları, atılacak imzalarla ilgili hızlı karar alma sıkıntı yaratabilir. Enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz, sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Özel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat. Hobilerinize varsa çocuklarınızla ilgili bütçeyi zorlayabilirsiniz.

Yükselen kova; iş ve kariyer planlarını hayata geçirme adına oldukça güçlü hissediyorsunuz ancak fikirlerinizi empoze etmeye çalışmamanız ve yakın çevrenize baskı kurmamanız gerekiyor. İş anlaşmaları, eğitimler, yeni projelerin hayata geçirilmesi adına hamle yaptığınız konularla ilgili engeller, gecikmeler ve aksilikler, aynı zamanda iletişim kazalarını da beraberinde getirecek bir zaman dilimindesiniz. Aile içinde eski gündemleri halletmek isteyeceğiniz ancak yapamayacağınız işe söz vermemeniz gereken bir haftadasınız. Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız işlerde maddi kazançlarla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yükselen balık; eşle ortaklarla ve aileyle ilişkilerde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. kalabalık ortamlar, arkadaş gruplarında fikirlerinizi empoze etmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. İş ve kariyer alanında çok aktif olmayacağınız enerjinizin düştüğünü ve hayal kırıklıkları yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Sosyal çevre, arkadaş grupları içinde güç savaşlarına girmemeye, inatlaşmamaya,fikirlerinizi karşı tarafa empoze etmeye çalışmamaya dikkat etmelisiniz.

İsar Cap Opa Cert.
Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara