22 HAZİRAN 2024 OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY

22 HAZİRAN 2024 OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY

 22 HAZİRAN 2024 OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY

22 Haziran’da oğlak burcunun 1 derece 7 dk’sında bir dolunay gerçekleşmekte. Neptün’le sert açıda, Venüs’ten karşıtlık alan dolunay konumu, dial haritada circe ve siva ile etkileşimde, Satürn ve Ay düğümleri orta noktasında, Alnasl sabit yıldızıyla kavuşumda. Genel anlamda ilişkiler, maddi ve manevi değerler, ekonomi, hayatımızdaki radikal dönüşümler, aile, kökler, vatan,iş ve mesleki statüler, kazançlarla ilgili net gerçekliklerin çarpıcı şekilde farkındalığı, evlilik, düğün organizasyonları, gelecek planlarıyla ilgili gerekli sorumluluğu alma durumunu öne çıkaracaktır.

An haritasında yükselen yöneticisi merkür mars’tan iyicil açı almakta, pythia ile etkileşimde olacak, yaz dönümü ile gerçekleşen dolunay yaz ayları boyunca hedef odaklı, disiplinli ve mantıklı kararların öne çıkacağı, maddi konular ve ilişkilerle ilgili kararsızlıkların ve hayal kırıklıklarının yaşanabileceği, menfaatli ilişkilere, dini konularda bazı polaritelerin oluşacağına, bilinçli kötülüklere dikkat edilmesi gerektiğine işaret etmekte.

Türkiye haritasındaki etkisiyle iş ve ekonomik konular, çalışma hayatı, sosyal haklar, hak arama konuları, halk sağlığı, gizli kalan konuların ifşaları, özellikle siyasilerin, merkez bankası ve bankalarla ilgili sorunların, para basımı, yeni vergiler,enflasyonla mücadelenin öne çıkışı, meclis, anayasal konular, resmi kuruluşlar, hastanelerle ilgili yasal kararlar, gizli kalmış kadın cinayetlerinin ortaya çıkışı, kadın cinayetleriyle ilgili yasal kararlar, hayvan haklarıyla ilgili yasal prosedürlerin öne çıkacağı bir zaman dilimi deneyimleyeceğiz.

Dolunay’ın 6 Haziran civarında bireysel olarak aldığımız kararların ve ülke genelindeki kararların bir muhasebesini yapma ve sonucunu görme şeklinde çalışan etkisi, 24 Eylül ve 23 Aralık’ta tekrar gündem olabilir. Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi burçlarının ilk dekanında, ilk günlerinde doğanlar, birincil olarak etkilenecekler.

Yükselen koç:
hedeflenen kariyer planları ve eve aileye odaklı kararlar, eve yatırım, tadilat, ebeveyn sağlığıyla ilgili ve aileyi ilgilendiren önemli kararlar öne çıkıyor.

Yükselen boğa:
yurtdışına veya uzak yerlere taşınma, seyahatler, hukuki konular, eğitimlerin sonuçları, uzak akrabalar, eşin yakınlarıyla ilgili kararlar, uluslararası ticaret, medya, satış planlama konuları önem kazanıyor.

Yükselen ikizler:
Ödemeler, borçlar, krediler, miras, burs, eşin kazancı, ortak gelirler, dışarıdan beklenen finansal destek başvurularıyla ilgili haberler, yeni kazanç kapıları arama öne çıkıyor.

Yükselen yengeç:
evlilik, ortaklık, taşınma kararları, danışmanlıklar, sorunlu ilişkilerin bitiş zamanları, alternatif para kazançları, geleceğe yönelik kazanç planları öne çıkıyor.

Yükselen aslan:
çalışma hayatı, ortamı, alışılan rutin yaşamın değişimi, sağlıkta özellikle kemik, diş, cilt sorunlarıyla ilgilenme, ebeveyn sağlığıyla ilgili gündemler öne çıkıyor.

Yükselen başak:
aşk ilişkileri, çocuklar, yetenekler, hobilerle ilgili yeni kararlar, eğitimler, yurtdışı veya uzaklarla ilgili olumlu gelişmeler, hukuki sürecin, akademik kariyerin, medya, yayıncılık, ticari konularla ilgili olumlu sonuçların elde edilme zamanı.

Yükselen terazi:
ailenin maddi destekli kriz çözümü, ebeveyn sağlığı, hedeflenen konularla ilgili ortak karar aşamaları, hukuki süreçlerde ikilemde kalma, uzak akrabalar eşin ailesiyle ilgili gündemler öne çıkıyor

Yükselen akrep:
eğitimler, yakın çevre, kardeşlerin hayatlarıyla ilgili kararlar, ticari kontaklar, yurtdışı veya şehir dışı taşınma kararları, eşle, partnerle ortak verilen kararlar öne çıkıyor.

Yükselen yay:
yeni kazanç fırsatları, çocukların hayatıyla ilgili gelişmeler, evi ve aileyi ilgilendiren konularla ilgili önemli karar ve sorumluluklar alma, rutin yaşam alanı, çalışma ortamının konforu iyileştirilmesi, sağlıkla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.

Yükselen oğlak:
uzun süreli ilişkilerde evlilik, ortaklık kararı, sorunlu ilişkilerde bitişler, dış görünüm ve genel sağlıkla ilgili kararlar, taşınma kararı, çocuk sahibi olma, çocukların hayatıyla ilgili önemli kararlar, eğitimler, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili sorumluluklar öne çıkıyor.

Yükselen kova:
olgun kadın figürlerinin sağlığıyla ilgili kararlar, hastane süreçleri, sorumluluklara odaklanma, aileyle ilgili verilen kararların değişimi, ani gelişmeler, çocukların hayatında olumlu değişimler söz konusu.

Yükselen balık:
organizasyonlar, düğün, nişan, sosyal alanlar ve arkadaşlarla birlikte ortak yapılan etkinlikler, gelecek planlarıyla ilgili önemli kararlar, çocukların hayatıyla ilgili önemli gelişmeler, yatırımlar öne çıkıyor.

İsar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara