25 Temmuz Haftası gökyüzü enerjisi

25 Temmuz Haftası gökyüzü enerjisi

 25 Temmuz Haftası gökyüzü enerjisi

Haftanın gökyüzü transitleri;
25 Temmuz Pazartesi Venüs-Jüpiter karesi, Ay – Neptün karesi,
26 Temmuz Salı Ay – Venüs kavuşum, Merkür – Mars karesi,
28 Temmuz Perşembe Aslan burcunda Dolunay, Jüpiter Retro
29 Temmuz Cuma Merkür – Uranüs kare açıda

Danışmanlık için ///TIKLAYINIZ///

Haftanın burçlarına etkisine göre;

YÜKSELEN KOÇ;
Hafta başında, ev için harcamalar öne çıkıyor fazla fiyat ödemelerine karşı temkinli olmak gereği var. Salı günü, Hızlı hareket etme, çabuk karar verme konusu yarardan çok zarar getirebilir, teknik konularla ilgilenme durumu öne çıkıyor. Çarşamba günü işbirlikleri devrede, ancak bünyesel enerji düşüşlerine karşı dikkatli olunmalı. Perşembe günü Jüpiter retroya giriyor, geçmiş kazanç bağlantılarının netleşme durumu söz konusu aynı gün, Aslan burcundaki yeniay, çocuklarla ilgili güzel gündemlerin öne çıktığı bir zaman dilimi. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY Cuma günü, ani oluşacak beklenmedik krizli konularla uğraşabilirsiniz, Cumartesi günü ise ticari konular, iletişimde engeller, detaylı ve analizci bakış açısının öne çıktığı bir zaman dilimi olacak, haftasonu ilişkilerde istenmeyen etkilere karşı dikkatli olma gereği öne çıkıyor.

YÜKSELEN BOĞA;
Haftaya iki iyicilin sert açısıyla başlıyorsunuz, yakın çevre, kardeş, kuzen, komşu ve akrabalarla ilgili ilişki dinamiklerdeki değişiklikler, onlara verdiğiniz değeri ve anlamı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Salı günü, maddi kazançlar önem kazanıyor, iletişim kazalarına dikkat. Çarşamba günü, işbirlikleri devrede, yoğun tempolu bir gün, ancak bünyesel yorgunluğa ve enerji düşüşlerini de beraberinde getiriyor. Perşembe günü Aslan burcunda bir yeni ay oluşumu gerçekleşiyor. İlişkiler evinde gerçekleşecek yeni ay evlilik, ortaklık gibi önemli kararlara işaret ediyor.detayları için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY . Jüpiter’in retroya girişi askıda kalan konularla ilgili gündemi öne çıkarıyor. Cuma günü, çevremizdeki insanlarla işbirliği yapma ve destek görme anlamında zorlanılan bir gün. Cumartesi; sosyalleşme arzusu öne çıkıyor. Haftanın son günü agresyon enerjisinin yükseldiği iletişimde temkinli olma gereğinin öne çıktığı bir gün.

YÜKSELEN İKİZLER;
Ortak kazançlarla ilgili mücadeleli bir gün, hedefler için çaba harcarken yanılma payının yüksek olduğu bir zaman dilimi. Salı günü, ticari kontaklar, sosyal medya platformu, yazılı sözlü iletişimler, imzalar, yakın yerlere seyahatler, reklam, satış, pazarlama, eğitimlerle ilgili çabalar öne çıkıyor. İletişimde dikkatli olma gereği söz konusu. Çarşamba; sosyal alanlarda onaylanmadığımızı yanlız kaldığımızı hissedebiliriz stresli ortamlardan uzak kalalım. Ancak akşam’a doğru bu etki tolere ediliyor. Perşembe Aslan yeni ayı ve Jüpiter retro başlangıcı oluşuyor, yakın çevreyle ilgili yeni gündemler, ticari kontaklarla ilgili yeni kararlar zamanını ifade ediyor,detayları için: >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY . Cuma günü; beklenmedik ani haberler ve gelişmeler, çevreyle işbirliği ve destek arama mücadelesi öne çıkıyor. Cumartesi; duygusal anlamda engellenmişlik hissi, enerjetik olarak düşüşlere karşı dikkatli olunmalı. Haftanın son günü, yakın uzak çevre ve akrabalarla iletişimler, seyahatler, hukuki konular, eğitimler, ticari konularla ilgili engeller söz konusu.

YÜKSELEN YENGEÇ;
Haftabaşında ele aldığımız işleri bitirme, büyüklerden destek alma adına olumlu etkiler söz konusu, iş başvuruları, kariyerle ilgili konularda zorlanmayı da beraberinde getiriyor. Salı günü, sosyal alanlardaki agresyona dikkat. Çarşamba, ani gelişen olumlu gelişmeler söz konusu olabilir, maddi kazançlarla ilgili fırsatlı etki devrede olacak. Perşembe günü geçmiş maddi hakedişleri geri alma adına önemli bir zaman dilimine giriliyor yaklaşık 4,5 ay boyunca bu fırsatlı zaman dilimi kullanılabilir, aynı gün Aslan burcunda Yeni ay oluşuyor.Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY Cuma günü sosyal alanlar, arkadaş ilişkileri ve medya platformlarında agresif etkilerle iletişim kurmayınız. Cumartesi, engellenmişlik hissi ve enerjetik olarak düşüşte hissedilebilir, haftanın son günü aile içinde bütçe kontrolünün konuşulduğu bir zaman dilimi olabilir.

YÜKSELEN ASLAN;
Pazartesi günü; sosyal alanlarda kendinizi iyi hissedebilirsiniz, aldığınız işi bitirme başarısı geliyor ancak; danışmanlıklar, başvurular, ticari kontaklarla ilgili mücadeleli bir gün. Salı günü; hedeflediğimiz konularla uğraştığımız, iletişimde agrese eden durumlara dikkat etme gereği öne çıkıyor. Çarşamba; iş ve kariyer alanında ani gelişmeler söz konusu olabilir. Perşembe yaklaşık 4,5 ay sürecek etkiyle geçmişte yarım kalmış hukuki konular, uzak yerlerle ilgili ticari konular, eğitimler, sosyal medya platformlarıyla ilgili, reklam, tanıtım, pazarlama işlerinde netleşme ve tamamlanmaya dönük etkiler devreye giriyor olacak. Aynı gün burcunuzda yeni ay gerçekleşiyor, genel sağlığa verilen önem, diyet, kilo kontrolü ve beslenme düzenine gidiş gibi dış görünüşte değişiklikler, kişisel gelişime yatırımlar, bireysel kararlar öne çıkıyor. Detaylar için: >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY Cuma günü; şifayen enerjiler devrede, maddi manevi destek görme açısından çok olumlu bir gün. Cumartesi günü, eş, ortak, bire bir iş yapılan kişiler, partnerle ilişkilerde anlaşılmadığınızı düşünebilir, engellenmişlik hissiyatı yaşanabilir. Haftanın son günü enerji düşüklüğü yaşanabilir sağlığa özen gösterilmeli.

YÜKSELEN BAŞAK;
Hafta başında; ortak para kazanımı konusunda mücadeleli ancak iş ve çalışma ortamında başarılı işler çıkarma zamanındasınız. Salı günü; sosyal alanlar ve iş arkadaşları arasında fikir ayrılıkları agresyon enerjisi çalıştırabilir temkinli olma ve stres kontrolü gereği öne çıkıyor. Çarşamba günü; sabah saatlerinde anlaşılmadığınızı hissederek işe başlamış olabilirsiniz ancak akşam saatlerinde bu etki tolere ediliyor, perşembe günü jüpiter retrosu yaklaşık 4,5 ay boyunca dışarıdan beklenen finans destekleriyle ilgili iyileştirmeler, para artışları ve geçmiş hakedişlerle ilgili olumlu gelişme fırsatları veriyor. Aynı gün Aslan burcundaki yeni ay, yeni hamleler için plan yapma ve güç toplama, bir sonraki adımları gerçekleştirmek için iddialı olma enerjisini vaadediyor. Detaylı bilgi için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY . Cuma günü, yurtdışı işler, uzaklardaki kişilerle bağlantılar, akademik ortam, hukuki konularla ilgili ani gelişmeler yaşanacağının altını çiziyor. Bu konularla ilgili farklı fikirler geliştirme zamanını ifade etmekle birlikte, çevreden destek bulma ve işbirliği konusunda mücadeleler söz konusu. Akşam saatlerinde şifalanma, dilek ve dua zamanı, spritüel konulara yatkınlık öne çıkıyor. Cumartesi, bünyesel olarak enerjisiz hissedebiliriz, haftanın son günü, anlaşılmadığımızı hissedebiliriz özellikle akşama doğru bu etkiyi kişisel algılamamakta yarar var.

YÜKSELEN TERAZİ;
Pazartesi; manevi olarak destek gördüğünüz kişilerle işler başarmak adına fırsatlı bir gün,ancak mücadele konusunda zorlanabilirsiniz. Salı günü ise özel ilişkilerle ilgili olumlu etkiler söz konusu. İş bağlantılarıyla ilgili kişilerle kontak kurmak, konusunda uzman bilirkişilerden fikir almak adına fırsatlı bir gün. Çarşamba günü, hedeflediğimiz konularla ilgili yeterince anlaşılamamış gibi hissetmiş olabilirsiniz ancak akşam saatlerinde daha rahat bir akış söz konusu olacak. Perşembe bereket gezegeni retroya girerken, 4,5 ay boyunca tamamlanmamış işlerle ilgili ve hak edişlerle ilgili hem geçmiş işler, hem eşle ilgili konularda fırsatlı bir zaman dilimine giriliyor. Aynı gün Aslan burcu yeni ayı oluşuyor. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY sosyal alanda yeni gruplara dahil olma, hayata dair beklentilerde daha pozitif bakış açısına sahip olma, hem de sosyal medya platformunda olumlu etki ve akış yakalama adına güzel bir dönem. Cuma günü, ortak yapılan işlerle ilgili olumlu geribildirim alınabilir, Cumartesi; yatırımlar, çocuklarla ilgili konularda engellenmişlik hissiyatı oluşabilir, haftanın son günü ise iletişimde rahat ifade etkisinin zorlaştığı bir zaman dilimi.

YÜKSELEN AKREP;
Haftanın ilk günü, yurtdışı, sosyal medya, uzak yerlerle ilgili ticari kontaklar, girişimcilik ve maddi kazanç konusunda olumlu bir gün. Salı günü; ticari alım-satımlar la ilgili mücadele söz konusu. Ancak ani verilen kararlarda hata yapma payı yüksek unutmayalım. Çarşamba; işbirlikleri ve destek bulma açısından çok olumlu bir zaman dilimi. Perşembe günü; Aslan burcundaki yeni ay gerçekleşiyor. Detaylar için TIKLAYINIZ>>> ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY Aynı gün koç burcunda retroya giren bereket gezegeni Jüpiter, iş ve çalışma hayatında bir revizyona girebileceğinizi ifade ediyor. Cuma günü; ani ve beklenmedik gelişmeler alınabilir özellikle iş ve kariyer alanında süpriz konularla yüzleşebilirsiniz. Fikirlerinize destek bulma ve iş birliği anlamında yanlız bırakılabilirsiniz. Cumartesi günü; iletişimin yoğun olacağı bir gün, ancak enerji düşüklüğüne karşı dikkatli olunmalı. Haftanın son günü ilişkilerde kolay ilerlemeyen ve stresli iletişimlere karşı dikkatli olunmalı.

YÜKSELEN YAY;
Pazartesi günü ortaklı paralarla yatırım konusunda mücadele zamanı ancak idealize edilen konular kolayca gerçekleşmeyebilir, durumun olgunlaşmasını beklemek sabırlı olmakta yarar var. Salı günü; düşüncesizce sarf edilen söylemler ilişkilerde yara açabilir dikkat edelim. Çarşamba günü; ortak işbirlikleri ve destek bulma konusunda şanslı bir zaman dilimi, Perşembe günü bereket gezegeni jüpiter’in gerileme zamanı, yaklaşık 4,5 ay boyunca geçmişte yarım kalan konuları tamamlama şansı vermekte özellikle, yatırımlar, yeteneklerden gelen çalışmayla birlikte maddi hak edişleri elde etme, çocuklarla ilgili konularda net kararlar alma söz konusu. Aynı gün Aslan burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY . Cuma günü; aile büyüklerinden veya bilirkişilerden maddi manevi destek konusu ön planda. Cumartesi günü; uzaklar, yurtdışı ticari işler, sosyal medyadaki ticari bağlantılar, girişimlerle ilgili önem kazanıyor, neyi doğru neyi yanlış yapıyorsak bu konularda farkında olacağımız bir zaman dilimi. Haftanın son günü; iletişim diline dikkat etme gereği öne çıkıyor.

YÜKSELEN OĞLAK;
Pazartesi günü iş ve çalışma ortamında yoğun bir trafik söz konusu. Salı günü iletişimde gerginleşen etkilere dikkat, hızlı ve dürtüsel alınan kararlar olumlu gelişmeler göstermeyebilir. Çarşamba günü; farklı fikirler ve yaklaşımlar özellikle iş alanında güzel sonuçlar doğuracak. Perşembe bereket gezegeni jüpiter’in retroya girdiği zaman yaklaşık 4,5 aylık retrosu süresince, ebeveynlerin sağlığı, ev ve aileyi ilgilendiren konular, gayrimenkul alım-satım, tadilat, taşınma gibi geçmişte yarım kalan konularda netlik kazanma ve tamamlanma sürecine giriliyor. Aynı gün Aslan burcunda bir yeni ay oluşuyor. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY eş, ortaklar, bire bir çalışılan kişiler ve partnerlerle ilgili ego savaşlarından uzak durmakta yarar var. Cuma günü, iş birlikleri, destekler kazanma konusunda şanslı sayılmazsınız, başvuru ve iş görüşmeleri için ertelemeyi seçmelisiniz. Cumartesi günü; demoralize hissedebilir, engellenmişlik hissiyatı söz konusu olabilir. Pazar günü iletişimin kolay akmadığı bir zaman dilimini ifade ediyor.

YÜKSELEN KOVA;
Özel ilişkiniz, çocuklarla ilgili hızlı ve güzel gelişmeler haftanın ilk günü yoğunlaşıyor. Yatırımlarla ilgili güzel gündemler öne çıkıyor. Ancak özellikle yatırımlarla ilgili çabuk kararlar alma ve hamleler yapma hata olasılığını yükseltiyor, yanılgı payını dikkate alın. Salı günü; eş veya özel ilişkinizle iletişimde stresli etki söz konusu bu alanları iyi yönetme gereği öne çıkıyor. Çarşamba günü; işbirlikleri ve duygusal destek alma adına güzel bir gün. Perşembe; bereket gezegeni Jüpiter retro sürecine giriyor, yaklaşık 4,5 ay sürecek bu etki, geçmiş hak edişleri elde etme, daha önceki ticari bağlantılar, ortak işlerle ilgili konularda netlik kazanma zamanı. Aynı gün Aslan burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ. ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY eş, ortak, bire bir muhatap olduğunuz ve iş yaptığınız kişiler, partnerlerle ilgili gündem yeni adımlar söz konusu. Cuma günü; fikirlerinize destek bulmakta zorluk çektiğiniz bir zaman dilimi olarak öne çıkıyor, sınırları aşan konuşmalar, iletişimdeki gerginliklere dikkat. Cumartesi; sağlık konusuna özen göstermenizde yarar var. Pazar günü; eşle iletişimde anlaşılmadığınızı hissettiğiniz etki söz konusu olabilir.

YÜKSELEN BALIK;
Pazartesi günü, aile içindeki ebeveynlerin sağlığıyla ilgilenebilir, ev, emlak konularıyla ilgili uğraşmanız gereken işler öne çıkabilir. Salı günü; çocuklarla güzel iletişimler söz konusuyken, akşam saatlerinde yakın çevreyle ilgili agresif enerjiler gündem oluşturabilir. Çarşamba günü; dilek, meditasyon, ritüeller ve dua zamanı için uygun zamanlar. Perşembe günü bereket gezegeni jüpiter retroya giriyor. Yaklaşık 4,5 ay boyunca retro yapacak ve yeni başlangıçlardan ziyade geçmişte alamadığınız maddi hak edişleri elde etme adına fırsatlı bir zaman dilimi. Aynı gün Aslan burcunda bir yeni ay oluşuyor. Detaylar için >>>TIKLAYINIZ ASLAN BURCUNDA JÜPİTERYEN YENİ AY . Cuma günü; iletişim, işbirliği ve ticari konularla ilgili mücadele ve zorluklar öne çıkıyor ancak akşam saatlerinde bu engeller ortadan kalkıyor. Cumartesi günü; sağlığa özen verilmeli, bağışıklığın düşük olduğu bir zaman dilimi. Haftanın son gününde; iletişimin kolay akmadığı, anlaşılmadığınızı düşündüğünüz etkiler öne çıkıyor. Maddi harcamalara dikkat etmekte ve bütçe kontrolü yapmakta yarar var.

İsar, Cap, cert. ASA KBO
Uranyen & Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara