31 Mart Belediye Seçimleri

31 Mart Belediye Seçimleri

 31 Mart Belediye Seçimleri

Belediye seçimleri yaklaşırken yükselen kamuoyu tansiyonuyla birlikte Türkiye haritasındaki önemli kritik noktalar da tetiklenmeye yaklaşıyor.

Sayın Ekrem İmamoğlu’nun haritasındaki göstergelere göre; özellikle Mayıs 2024 itibariyle çok önemli kararlar alacağı, kariyeri için başarılı zamanlara gireceği öne çıkmakla birlikte, ilerleyen tarihlerde bir parti kurma olasılığının yüksek olduğu özellikle Temmuz aylarındaki zaman dilimi içerisinde kendisinden önemli duyurular alacağımızı ifade etmeliyim.
2026’dan itibaren başarılarının yükselişe geçtiği, önemli yerlere geleceği ilerletilmiş haritalarında öne çıkıyor.

Transit #uranüs #algoloit hatta Türkiye haritasındaki #jüpiter e karşıtlığa giderken, #kova burcundaki transit #pluton Türkiye haritasındaki #kronos ve #Güneşi karelemeye ilerliyor, Satürn ise #retro #Uranüs e kavuşuma ilerliyor.

Türkiye aynı zamanda #chiron 50 yıllık döngüsünü bitiriyor. #merkür S pozisyonundayken yapılacak seçimde, sonuçlar uzun süre açıklanamayabilir, 21 Nisan- 25 Ağustos-20 Aralık 2024 önemli ve kritik eşik tarihleri olarak öne çıkıyor. Tüm bu krizli zamanlar içinde bir sınav vermeye hazırlanan Türkiye için umarım hakkımızda en hayırlısı olur.

İsar cap Uranyen&Karma Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara