VENÜS KOVA BURCUNDA

VENÜS KOVA BURCUNDA

 VENÜS KOVA BURCUNDA

Venüs 1 şubat’tan 25 şubat’a kadar kova burcunda ilerleyişine devam edecek. Venüs hem ilişkilerimizin kalitesini hem de para kazancımızı ifade etmekte. Bu anlamda toprak grubundayken Venüs, ilişkilerde soğukkanlılık, mesafeyle kendini gösterirken, kova burcunda daha özgür, daha arkadaşça ilişkiler vadedecek.

Sanat, romantizm, zevk ve güzellik tanrıçası Venüs ,Son derece sosyal, özgürlüğüne düşkün Kova burcundayken, özellikle hava grubu olanlar terazi, ikizler ve kovalar için sosyal ve arkadaş oldukları kişiler içinde aşk yaşamaya çekilecekler. Natal haritasında venüs’ü kova burcunda doğanlar alışılmadık kişiler yönlenebilir, alışılmışın dışında ilişkilere çekilebilirler bu dönem.

5 Şubat’ta Satürn’le kavuşum, 6 Şubatta Uranüs’le dikaçı yapacak. Bu durum hem aşk ilişkilerine hem para konularında belirsizliklerin ve piyasalardaki ani dalgalanmaların etkili olacağını ifade etmekte. Satürn uzun vadeli yatırım veya ilişkileri anlatırken, güvenilir olmayan ilişkilerde elemeler, yatırımlar konusunda da mantıklı ve uzun vadeli argümanlarda karar kılacağımızı ifade etmekte. Ancak Uranüs, özellikle Merkür’ün retro seyri içinde gerçekleşecek bu etkiyle, sürpriz durumlar ve buluşmalar, sarsıcı ayrılıkların baş aktörü olmaya aday görünmekte.

Ayın en iyi zamanlarından biri, Zodyağın küçük iyicil ve büyük iyicili dediğimiz Venüs’le jüpiter’in gökyüzünde buluştuğu 8-9 ve 10 Şubat günleri oluşacak bu etki güzel etki ilişkilerin olumlu şekilde akması, sorunlu durumların düzeltilmesi için kullanılması gereken olumlu ve güzel bir enerji olarak öne çıkıyor. Bu zaman dilimleri ateş grupları olan yay, aslan ve koçlar ile hava grupları olan ikizler, terazi ve kovaların hayatına sürpriz bir şekilde bir partner girebilir.

Venüs’ün kova seyrinde olacağı, 14 Şubat sevgililer gününde, Ay düğümleriyle hizalanan Aşk ve ilişkiler gezegeni, Karmik Kuzey Ay Düğümün’den harika bir destek alıyor. Bu dönemde, hayatınıza ruh eşiniz girebilir, mevcut ilişkinizden evlilik teklifi süprizi alabilirsiniz.

 

 

Uranyen Astrolog

Melek Füsun UYSAL

astrouranyen@gmail.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara