8 ARALIK İKİZLERDE DOLUNAY

8 ARALIK İKİZLERDE DOLUNAY

 8 ARALIK İKİZLERDE DOLUNAY

16 derece ikizler burcunda gerçekleşecek dolunay ikinci dekanda ve mars dekanında yerleşmekte. 13-17 derecelerdeki İkizler, Başak, Yay ve Balık burçları, Akrep, Boğa, Kova ve Aslan’ların 20-24 derece arasında olanları, Oğlak, Yengeç, Terazi ve Koç burçlarının 5-9 derece yerleşimde olanlarını birincil olarak etkiliyor.

Dolunay’ın juno ve Mars ile etkileşimi öte yandan, Pluton ile hassas nokta çalıştırdığını görmekteyiz. Bu kombinasyona göre ilişkilere damgasını vuracak gündem söz konusuyken, gerek aşk ve ilişkiler gerekse parayla ilgili olan konularda oldukça radikal kararlar alma durumunda olduğumuzu göstermekte.

Bu dolunay’ın etkilerinin gündemi 5-9 mart civarında tekrar yaşanabilir. Genel itibariyle, hem ilişkilerdeki belirsizlik hem kazancı finansal açıdan değerlendirme bütçe dengesini kurabilme adına kararsız etkiler içinde olacağız aynı zamanda Mars’ın deklinasyon dışı ve ikizler burcundaki gerileyen yapısıyla birlikte, Merkür, Venüs, Pluton’un da normal seyrinde olmadığını görmekteyiz. Ani kararlardan olumsuz etkilenme durumu yüksek bir olasılıkta, sakin ve mantıklı olma gereği öne çıkmakta.

Mars ve Dolunay’ın Rigel sabit yıldızıyla kavuşumu gerçekleşiyor. Onur ve başarıyı ve başkalarını bilgilendirmeyi, yönlendirmeyi vaadeden bu yıldız, aynı zamanda pozisyonun yanlış kullanılması nedeniyle çok endişe ve hayal kırıklığı, olumlu anlamda; güçlü bir irade gücü, eylem yapma konusunda ve girişimde şanslı hızlı artış vaat ediyor. Kazanılmış bir pozisyonu korumak için sürekli bir mücadele gereği söz konusu ancak ikinci dekandaki yerleşimiyle, daha çok kazanılmış ilişki ve maddi konuları koruma anlamındaki kararlar kişilerin hayatlarında olumlu şekilde kazandıracak gibi görünmekte.

SORULAR VE RANDEVU İÇİN;


Yükselenlere göre bakıldığında;

Yükselen koç;
yakın çevre, ticari konular, reklam, satış, iş anlaşmaları konularında mücadele öne çıkıyor.

Yükselen boğa;
Yeni para kazançları için çareler arama, iş başvuruları, bütçe kontrolü ve dengesini bulma adına mücadele söz konusu

Yükselen ikizler;
ilişkiler, ortaklıklar, eş ve partnerlerle ve taşınmayla ilgili konulardaki gündem mücadelesi öne çıkıyor.

Yükselen yengeç;
Hastalıklar, ebeveynlerin sağlığıyla ilgili gündemler, gizli düşmanlar, kayıplarla ilgili mücadele gündemi söz konusu.

Yükselen aslan;
Arkadaşlar, iş çevreleri, sosyal aktiviteler, hayatla ilgili planlar, sosyal medyadaki işlerle ilgili mücadele gündemi öne çıkıyor.

Yükselen başak;
İş ve kariyerdeki hedefler için mücadele, evlilik, iş anlaşmaları, toplumsal vizyon ve statü başarısı için mücadele söz konusu.

Yükselen terazi;
Yurtdışı ve uzak yerlerle ilgili kontaklar, ticaret, reklam, satış, pazarlama, yayıncılık faaliyetleri, eğitim, hukuki konularla mücadele gündemi öne çıkıyor.

Yükselen akrep;
Eşin ve ortağın parası, dışarıdan beklenen finansal destekler, kredi, borç, nafaka, miras konularıyla ilgili gündem söz konusu.

Yükselen yay;
Eş, ortak, partner ve hayatınızdaki muhatap olduğunuz kişilerle fikirsel mücadeleler, taşınma konusuyla ilgili gündem öne çıkıyor.

Yükselen oğlak;
Çalışma hayatı, alışkanlıklarınız, sağlığınızla ilgili alınacak kararlar öne çıkıyor.

Yükselen kova;
yatırımlar, çocuklar, hobiler, yeteneklerden gelen parayla ilgili gündem, bebek isteyenler için karar söz konusu.

Yükselen balık;
evi aileyi ilgilendiren konular, ebeveyn sağlığıyla ilgili gündem, emlak alım-satım, taşınma, tadilat gündemi öne çıkıyor.

İsar, cap crt.
Uranyen&Okült Astrolog
Melek Füsun Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara