SATÜRN RETROSU

SATÜRN RETROSU

 SATÜRN RETROSU

Zamanın Lordu Satürn diğer adıyla Kronos, 5 Haziran- 23 Ekim arası Satürn 25 derece 15 dakika’dan Retroya giriyor, 18 derece kova’ya kadar gerileyecek. 22 Mart 2020’de hangi konularda kararlar aldıysanız ve başlangıç yaptıysanız şimdi geriye dönüp o konuyla ilgili gündeme bakılmalı, o tarihte karar aldığınız her ne varsa yeterince elinizi taşın altına koydunuz ve görevinizi iyi yaptıysanız, aynı zamanda bu dönemde işlerinizi düzene koyarken başkalarına karşı art niyetli ve kötü olduysanız, size bir ders vermek için olaylar meydana gelecektir. Geçmişte iyilik yaptıysanız, kollektife uyumlu ve iyi niyetli olduysanız bu durumunuza karşı olumlu olaylar meydana gelecektir.

Karmanın lordu alma-verme dengesini düzenlemeye gidiyor. Sistem tarafından, o konuyla ilgili son düzenlemelere ve son toparlanmalara fırsat verilen zamanlara giriyoruz. Artık Satürn Kova transitini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacağı 7 Mart 2023 tarihine kadar, fikirsel anlamda oldukça mücadele verdiğimiz, engeller ve kısıtlanmalardan kurtulduğumuz bir zaman dilimini geride bıraktığımızı ifade etmekte.

Satürn retro’ya Mars/Hades orta noktasındayken giriyor olacak. Satürn bir başka malefik olan Mars ve sorunlarla ilişkilendirilen Hades Transneptünyeniyle etkileşim halindeyken, geçmiş 2 senenin angarya işleri, sağlıkla ilgili problemler, orta nokta yerleşiminin Boğa burcu olmasından sebeple, maddi konularda bütçe kontrolüne gitmeye çalışma veya kazancın harcamaya denkliğindeki sorunlarla yüzleşme konularını ele alırken, ilişkilerden yana fikir ayrılıklarıyla hemhal olma, bunları düzeltmeyle mücadele etme konusu öne çıkmakta.

Satürn Ay düğümleri ve henüz Merkür retrosunun gölgeli günlerindeki Merkür ile T-kare apexinde sıkışmış bir noktada, bu durum, hayatımızdaki kişilerle iletişiminizi kısıtlar, işbirliği ve destek konusunda güçlük çekeriz, anlaşılma konusunu geciktirir. Sorumluluk almakta zorlanan, kararsız, yalnız ve karamsar yapabilir. Yanlış anlaşılmalara, kendimizi yeterince ifade edememeye ve ilişki sorunlarına yol açan üzücü eleştirilere, yalan haberler ve iftira potansiyelini çalıştıracaktır.

Danışmanlık için şimdi tıklayarak başvuru yapabilirsiniz:

burçlara etkilerine baktığımızda;

koç ve yükselen koçlar;
sosyal alan, arkadaş grupları ilişkileriyle, iş ve kariyerden gelen imkan ve kazançlar konusunda yapılandırmaya gitme, ilişkiler ve gündem için planlama yapma, gelir gider dengesiyle ilgili daha çok bireysel kazançlara yönelme durumu öne çıkıyor.

boğa ve yükselen boğalar;
iş ve kariyer alanında engellenmeler, projeler varsa zorluklar, evlilik kararlarıyla ilgili gecikmeler, kararsızlık temaları ön plandayken, ani başlayan ilişkiler, ani evlilik veya ortaklık kararları verilebilir ancak beraberinde de bazı prosedürleri getirecektir.

ikizler ve yükselen ikizler;
Merkür’ün 10 Mayıs’tan beri geri hareket etmesi, enerjinizi olumsuz etkilemiş olabilir. Gündeminiz artık eğitimler, seyahatler, hukuki konular, akademik projeler, ticari konular olacak. Bu alanlarda ilerlemeyen konuları tekrar düzeltmek için fırsatlı günler içindesiniz. Sağlık problemlerinizi mercek altına alacağınız bir dönem.

yengeç ve yükselen yengeçler;
eşin kazancı, ortak işlerden kazanılan paralar, dışarıdan gelen finansal desteklerle ilgili konular, borç yapılandırmaları, krediler gibi konularda yeniden plan yapma, yetkinliğin sorgulanması, alınan kredileri ödeyip ödeyememe konusunun masaya yatırılması, bütçe kontrolü gibi konular gündeme geliyor.

aslan ve yükselen aslanlar;
evlenme kararı alabilir, ortaklaşa para kazancı planları yapılabilir, ancak engeller ve prosedürler hamle yapılmasını zorlaştırabilir, taşınmaya karar verme ve bu konularla ilgili ne derece doğru yapıyorum bütün bunların altından kalkabilirmiyim konusunu sorgulama, bütçeyle ilgili hesaplar yapma durumu öne çıkıyor.

başak ve yükselen başaklar;
çalışma hayatında ve rutin hayatında yetkinliğinin sorgulanması, fikirlerinin plana dökülmesinde zorluk ve engeller, sağlık konusunda tansiyon rahatsızlıkları söz konusu olabilir.

terazi ve yükselen teraziler;
aşk ve ilişkilerde fikir ayrılıkları, ilişkinin uzun vadeli olması, ciddiyete dönüşmesi veya evlilik kararı için yapılan planların engellenme durumu ve çeşitli gecikmeler söz konusu olabilir, çocuklarla ilgili planların tekrar gözden geçirilmesi gerekliliği öne çıkıyor. yapmayı planladığınız yatırımlarda umulanın altında kar marjı elde edilebilinir, yeteneklerden gelen maddi kazançlarla ilgili yeni düzenlemelere gidilmesi söz konusu.

akrep ve yükselen akrepler;
taşınma yer değiştirme kararı, ev ve aileyi ilgilendiren konularda planların tekrar gözden geçirilmesi gerekliliği, ebeveyn sağlığıyla ilgili kontrollerin tekrar gündem olması, eşin, ortağın veya iş yapılan muhatapların ani kararlarıyla ilgili duruma uyum süreci söz konusu.

yay ve yükselen yaylar;
Yakın çevre, eğitimler, seyahatler, ticari konularla ilgili aksi giden konuları tekrar ele alma fırsatı yakalayacaksınız, sağlığınızla ilgili kronik rahatsızlıklarınıza tedavi ettirebilir, sosyal medya, ticari konular, astroloji, akademik kariyer alanında etkin ve yetkin olma çabası öne çıkıyor.

oğlak ve yükselen oğlaklar;
arkadaşlarla ortak yatırımlar maddi külfet altına girme, para kazancı konusunda yeterince doğru hamleler yapabildimmi? sorgulamasının öne çıktığı bir dönem. Bütçeyi ayarlama, alma-verme dengesini bulmaya çalışma, eşin maddi kazancının artışıyla birlikte ortak iş yapma konusu gündeminizde olacak.

kova ve yükselen kovalar;
eş, hayatınızdaki partner, ortak, birebir muhatap olduğunuz kişilere karşı yeterince fikirlerimi anlatabiliyormuyum? evliliğim ve iş hayatımda ne kadar yetkinim, doğru kararlar alıyormuyum? gibi soruların sorulduğu, geçmiş hatalarla yüzleşme, kararların tekrar masaya yatırılması gündemi, sağlıkla ilgili kan dolaşımı, tansiyon gibi konulara dikkat edilmesi gereken bir dönem olarak öne çıkıyor.

balık ve yükselen balıklar;
gereksiz korkular, gizli düşmanlıklar, gizli kalmış veya önemsenmemiş kronik rahatsızlıklarla başetme zamanı. Ailenin yaşça büyük erkek figürlerinin sağlığıyla uğraşma, veya çeşitli engeller nedeniyle izole olma yüzünden mutsuzluk hissetmiş olabilirsiniz, bunlardan özgürleşme arzusu öne çıkıyor.

sevgiyle…

İSAR,CAP Certf. ASA,KBO DİP.
Uranyen Astrolog
Melek Füsun UYSAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
şimdi ara